+421 22 10 25 972
ReflexRol/Pergoly/POSUVNÉ A SAMONOSNÉ PERGOLY

Hliníkové Posuvné a Samonosné Pergoly

Veľkou výhodou pergoly, ktorá sa “posúva” je strecha, ktorá sa dá zhrnúť a dáva na nás pozor pred dažďom, vetrom i slniečkom.

Hliníková Pergola, Posuvná Pergola ZEN →

Pergola Zen je modulárna pergola elegantného vzhľadu, ktorá vďaka svojej jedinečnej konštrukcii nachádza uplatnenie pri tienení terás rodinných domov i reštauračných záhradiek. Konštrukcia má väčšiu odolnosť proti dažďu aj vetru ako bežné markízy. Vynikajúci pomer cena kvalita.

Hliníková Pergola, Posuvná Pergola LATIN →

Vďaka svojej jedinečnej konštrukcii nachádza Pergola Latin uplatnenie pri tienení terás rodinných domov, ale aj tienenie v historické výstavbe. Markíza pripomíná klasickú pergolu s podvesenou látkou. Konštrukcia má vetšiu odolnosť proti dažďu a vetru než bežné markízy. Vynikajúci pomer cena kvalita.

Hliníková Pergola, Posuvná Pergola LINIE →

Do našej stajne pergoly tento rok pridávame jednu novinku - terasovú posuvnú Pergola LINIE s jednoduchými a útly líniami. S poťahom z pevného PVC vás ochráni pred slnkom i dažďom.

Hliníková Pergola, Rolovacia Pergola CUBOLA →

Aktuálnymi trendami sú riešenia pre tzv. Outdoor living - život vonku. Všetci sme veľa hodín v práci, v uzavretých priestoroch s umelým osvetlením. Každú voľnú chvíľu preto chceme tráviť vonku, na čerstvom vzduchu a užívať si voľnosť. Zmeny počasia však často zabraňujú užívanie našich terás či záhrad.

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  google+ 

 

Staňte sa našim
obchodným partnerom

Ak sa chcete stať našim obchodným partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
bg1