+421 22 10 25 972
ReflexRol/Sieťky

Siete Proti Hmyzu

maintop09

V našej ponuke nájdete tieto siete proti hmyzu 

  • PLISSÉ sieťky
  • DVEROVÉ sieťky
  • POSUVNÉ sieťky
  • ROLOVACIE sieťky
  • PEVNÉ sieťky

Po prečítaní nasledujúcich stránok získate prehľad o jednotlivých systémoch, ktorých prednosti si môžete užívať aj Vy. Prajeme Vám príjemné čítanie o najkvalitnejších sieťach proti hmyzu.

PLISSÉ Siete Proti Hmyzu (Insekto-P) - Plisovaná Dverová Sieť →

Predstavte si, že za teplého letného večera si sedíte doma pri otvorených oknách a dverách a oddychujete po ťažkom dni s pohárikom vínka v ruke a naraz počujete ...zzzzzzzz... Znamená to, že znova nastal čas, keď sa treba chrániť pred komármi. Pri sieti Plissé môžete pokojne vetrať bez obáv, že Vám byt zaplnia nevítaní hostia. Ak ju nepotrebujete, jednoducho ju len odsuňte nabok. Zaberá len tak málo miesta, že Vás nebude obmedzovať v pohybe.

ROLOVACIA Sieťka Proti Hmyzu na Okná a Strešné Okná (Insekto-M) →

Rýchla a jednoduchá montáž, vďaka systému „klikk-klakk” sa sieť pri stiahnutí prichytáva veľmi jednoducho. Kefkové tesnenie koncovej lišty je polohovateľné k profilu okna alebo k parapete Silu pružiny je možné nastaviť za veľmi krátky čas(netreba pritom demontovať celú sieť). Pre nastavenie sily pružiny slúži jedinečná tabuľka nastavení. Ťahaciu retiazku je možné posúvať do oboch strán, dá sa ukryť alebo je možné ju predĺžiť

PLISSÉ Sieťka ÚZKA Proti Hmyzu (Insekto-P1) - Plisovaná Dverová Sieť →

Stabilná, odolná voči vplyvom počasia. Estetická, ľahko montovateľná. Nenáročná na priestor a nenáročná na údržbu. Nová generácia, protihmyzových sietí.

POSUVNÁ Sieťka Proti Hmyzu (Insekto-T) →

Vďaka vytvarovaniu výstuhovej časti si nevyžaduje madlo, či kľučku. Posuvná dverová časť sa dá ľahko vybrať bez demontáže rámu. Profil dverí sa kĺže na kolieskach, čo uľahčuje ich funkčnosť a manipuláciu. V prípade potreby je možné osadiť na seba aj viac rámov (dvojdráhové).

DVEROVÁ Sieťka Proti Hmyzu (Insekto-A) →

Upevnená na pevných samozatváracích pántoch, vďaka ktorým „nesadne“. Vďaka vytvarovaniu výstuhovej časti si nevyžaduje madlo, či kľučku. Možnosť výberu smeru otvárania alebo počtu dverových krídiel. Dvojkrídlová sieť až do šírky 250 cm, je multifunkčná: vďaka rozmeru profilu sa dá kombinovať s našimi roletovými aj žalúziovými systémami. Prevedenie: s rámom, bez prahu, bez rámu, dvojkrídlová.

PEVNÁ Sieťka Proti Hmyzu na Okná (Insekto-F) →

Nevyžaduje montáž, jednoducho sa upevňuje o rám okna oceľovými uškami. Ak nie je potrebná, za okamih sa dá odstrániť. Naozaj ľahká – najväčší výrobný rozmer váži iba 2,5 kg. Netreba navŕtať rám okna, na zjednodušenie osadenia sieťky slúžia malé úchytové PVC ušká. Je multifunkčná: vďaka rozmeru profilu sa dá kombinovať s našimi roletovými aj žalúziovými systémami.

PLISSÉ Sieťka Proti Hmyzu na Okná a Strešné Okná (Insekto-P2) →

Stabilná, odolná voči vplyvom počasia. Estetická, ľahko montovateľná. Nenáročná na priestor a nenáročná na údržbu. Nová generácia, protihmyzových sietí.

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  google+ 
Bezplatné PARKOVANIE: 
parkovať môžete na našich vyhradených parkovacích miestach, alebo pred hotelom Viktor.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
bg2