+421 22 10 25 972
ReflexRol s.r.o., Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/BRÁNY/DVOJKRÍDLOVÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY

Dvojkrídlové garážové brány

Naše izolovaná krídlové brány DuoPort Vám poskytujú okrem kvalitnej tepelnej izolácie a tepelne oddelených profilov možnosť optimálneho využitia Vašej garáže ako skladovacieho priestoru pre koníčky a voľný čas. Voliteľne možno otvárať obe krídla alebo iba jedno krídlo - individuálne podľa Vašich potrieb!
 
Použitie vysoko kvalitných a trvalo udržateľných materiálov, výborné spracovanie a rozličné možnosti výberu prepožičiavajú Vašej garáži nadčasové vyžarovanie, ktoré sa hodia k štýlu Vášho domu a k Vášmu osobnému vkusu.

Oceľová dvojkrídlová garážová brána NOVOFERM →

Kvalitná dvojkrídlová oceľová garážová brána NOVOFERM bez kompromisov. PREHĽAD VÝHOD PRE VÁS: Ideálne pre súkromné garáže s rozmermi 1.450 x 1.910 mm (symetrické rozdelenie) do max. 2.500 x 2.500 mm šírky a výšky otvárania. Vysoká tepelná izolácia z tuhej polyuretánovej peny s hrúbkou 45 mm. NOVINKA: Teplotne oddelené profily. NOVINKA: 3D pánty. Veľký výber motívov, povrchov, cenovo atraktívnych farieb Super Color a skoro všetkých RAL a ďalších výbav, ako sú sklá. Praktická bloková zárubňa. Krídlo dverí sa voliteľne otvára smerom von alebo dovnútra. Pohyblivé a pevné krídlo dverí s voliteľnou možnosťou umiestnenia doprava alebo doľava. Voliteľne k dostaniu ochrana proti vlámaniu pomocou 3-násobného uzamykania s poistkou pántov.

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1