+421 22 10 25 972
ReflexRol s.r.o., Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/BRÁNY PLOTY/HLINÍKOVÉ PLOTY

Hliníkové ploty k rodinným domom

Hliníkové ploty NOVAVISIO k rodinnému domu dodávame v niekoľkých dizajnových radoch v priehľadnom aj nepriehľadné prevedení. Vďaka možnosti kombinácie typov a farieb je finálny dizajn len na vás. Celý plot je zhotovený z hliníkových profilov, ktoré majú povrchovú úpravu pomocou vypaľované práškovej farby. Pre dokonalé a pevné spojenie využívame výhradne nerezový materiál. Keďže našom výrobku veríme, tak sa nebojíme poskytnúť predĺženú záruku 5 rokov.

Dizajnový hliníkový plot LINE →

Nevšedný dizajn pre moderné domy. Dizajnový plot pre moderné stavby nesie názov LINE. Toto moderné oplotenie má jednoduchý, ale pritom veľmi zaujímavý štýl. Plotové výplne sú vyrobené z profilu 50x30, ktorý je uložený horizontálne. Táto dizajnová rada sa dodáva iba priehľadná s minimálnou medzerou (medzera je ľubovoľná) a výplň môže byť použitá u všetkých typov brán a bránok. Profily sa inštalujú na hliníkové rámy alebo stĺpy a sú tak predsadené a úplne priznané. Maximálne rozmery dizajnového plota sú až š. 6000 x v. 6000 mm. Podľa šírky, výšky a celkovej plochy používame rôzne typy výstuh pre dokonalú pevnosť vášho plotu.

Okenicový hliníkový plot NOVA 125 →

Design ako žalúzie Okenicový plot s označením NOVA je najpredávanejší hliníkový plot v našej ponuke. Hliníková lamela pripomína vzhľad vonkajších žalúzií, ktoré sú pre dnešné novostavby veľmi obľúbené. Vďaka tvaru lamely môžete zvoliť plot úplne nepriehľadný alebo s väčšou medzerou môže byť priehľadný. Štandardne sa plot vyrába v horizontálnom uložení, ale sme schopní inštalovať výplň do hliníkového rámu a vďaka tomu uložiť lamely vertikálne. MaximálnE rozmery okenicového plota sú až š. 6000 x v. 6000 mm. Podľa šírky, výšky alebo celkovej plochy používame rôzne typy výstuh pre dokonalú pevnosť vášho plotu.

Lamelový hliníkový plot TURF →

Moderný lamelový plot. Lamelový plot s označením TURF je zaujímavé riešenie, ktoré sa hodí pre moderné domy vďaka svojim hranatým tvarom. Vďaka tvaru lamely môžete zvoliť plot úplne nepriehľadný alebo s väčšou medzerou môže byť priehľadný. Štandardne sa plot vyrába v horizontálnom uložení, ale sme schopní inštalovať výplň do hliníkového rámu a vďaka tomu uložiť lamely vertikálne. Maximálne rozmery lamelového plota sú až š. 6000 x v. 6000 mm. Podľa šírky, výšky alebo celkovej plochy používame rôzne typy výstuh pre dokonalú pevnosť vášho plotu.

Latkový hliníkový plot RAND →

V jednoduchosti je krása. Plaňkový plot RAND je jednoduché horizontálne oplotenie vášho domu. RAND dodávame v niekoľkých veľkostiach a to 60, 100 a 200. Na prianie zákazníka môžeme dodať akúkoľvek veľkosť profilu za individuálny príplatok. Plaňkový plot RAND sa dodáva v priehľadnom i nepriehľadnom oplotenia. Plaňkový plot RAND dodávame v horizontálnom i vertikálnom uložení. Maximálne rozmery plaňkového plota sú až š. 6000 x v. 6000 mm. Podľa šírky, výšky alebo celkovej plochy používame rôzne typy výstuh pre dokonalú pevnosť vášho plotu.

Moderný hliníkový plot AERO 100 a 200 →

Vzhľad ako slnolam. Moderný plot AERO100 (lamela 100 mm) alebo AERO200 (lamela 200 mm) je zaujímavé riešenie podobajúce sa slunolamom, ktoré sa používajú v tieniacej technike. Vďaka tvaru lamely môžete zvoliť plot úplne nepriehľadný alebo s väčšou medzerou môže byť priehľadný. Štandardne sa plot vyrába v horizontálnom uložení, ale sme schopní inštalovať výplň do hliníkového rámu a vďaka tomu uložiť lamely vertikálne. Maximálne rozmery lamelového plota sú až š. 6000 x v. 6000 mm. Podľa šírky, výšky alebo celkovej plochy používame rôzne typy výstuh pre dokonalú pevnosť vášho plotu.

Nepriehľadný hliníkový plot BLOCK 215 →

Moderný a nepriehľadný. Nepriehľadný moderný plot BLOCK215 je moderné riešenie, ktoré je úplne nepriehľadné. Kombináciou dvoch profilov dochádza k zaujímavému efektu. Pre dosiahnutie dokonalého vzhľadu odporúčame kombinovať rôzne farby - u nás je to samozrejme bez príplatku. Na prianie zákazníka môžeme dodať akúkoľvek veľkosť profilu za individuálny príplatok. Tento moderný plot sa dodáva len v nepriehľadnom prevedení. Moderné plot BLOCK dodávame v horizontálnom i vertikálnom uložení. Maximálne rozmery hliníkového plota sú až š. 6000 x v. 6000 mm. Podľa šírky, výšky alebo celkovej plochy používame rôzne typy výstuh pre dokonalú pevnosť vášho plotu.

Hliníkový plot so sklom MATELUX →

Sklo a hliník Sklenené oplotenie Matelux je jedinečné riešenie v našej ponuke hliníkových plotov. Iba toto oplotenie ponúkame ako výplň do jednotlivých častí kalené sklo, ktoré môže byť číre alebo mliečne. Tento plot je vyrábaný úplne na mieru vašim požiadavkám na rozmer a skladbu výplne. Maximálne rozmery sa určí až pri spracovanie ponuky na základe vašich požiadaviek.

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  
Bezplatné PARKOVANIE: 
PARKOVAŤ môžete na našich vyhradených parkovacích miestach, alebo pred hotelom Viktor.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1