+421 22 10 25 972
ReflexRol s.r.o., Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/BRÁNY PLOTY/HLINÍKOVÉ VJAZDOVÉ BRÁNY A BRÁNKY

Hliníkové vjazdové brány a vstupné bránky

Prvý dojem z vášho domu získajú návštevníci ešte pred dverami. Moderná elektrická brána so vstupnou bránkou vkusne dotvorí oplotenie vášho rodinného domu a zaistí vám dokonalé bezpečia.

Moderné brány a bránky NOVAVISIO dodávame vo všetkých bežných prevedeniach, ktoré nielen zákazníci, ale aj projekty vyžadujú. Najobľúbenejšie riešenia sú elektrické brány, ktoré môžu byť posuvné alebo krídlové s rôznymi typmi pohonov. Vždy záleží na danej situácii na vašom pozemku. Hliníkové brány môžu byť ovládané aj klasicky - manuálne. U krídlových brán je toto riešenie stále obľúbené, pokiaľ nie je vjazd veľmi frekventovaný, ale jedná sa napríklad o zadné bránu na pozemku. Dizajn brány a bránky zjednotíme s celý oplotením. Rámy brán a bránok vyrábame z hliníkových profilov, ktoré zvárame pomocou technológie TIG. Tieto rámy sú extrémne pevné a ich spoj je absolútne neviditeľný - preč so skrutkami, ktoré skazí celý dojem alebo s viditeľnými zvary. Hliníkovou výplň s rámom spájame výhradne nerezovými skrutkami, ktoré sú umiestnené, tak aby neboli vidieť. Keďže nášmu výrobku veríme, tak sa nebojíme poskytnúť predĺženú záruku 5 rokov.

Vjazdové krídlové a dvojkrídlové brány →

Tradičné riešenie vstupných brán skombinované so zaujímavým a nadčasovým dizajnom dodá vašej záhrade nádych luxusu. Také sú jedno a dvojkrídlové brány. Krídlové brány sú stále veľmi obľúbeným riešením pre rôzne typy pozemkov. Jedná sa o tradičné riešenia pomocou dvojkrídlové brány alebo jednokrídlové brány. Tieto typy brán je možné ovládať manuálne alebo pomocou pohonov pre krídlové brány. Rám brány je osadený na pántoch, ktoré sú inštalované na stĺpy, prípadne nosnú stenu. Maximálny rozmer dvojkrídlové brány je š. 7000 x v. 2000 mm a jednokrídlové brány potom š. 3500 x v. 2000 mm. Rámy dvojkrídlových brán vyrábame z hliníkových profilov, ktoré zvárame pomocou technológie TIG. Tieto rámy sú extrémne pevné a ich spoj je absolútne neviditeľný - preč so skrutkami, ktoré skazí celý dojem alebo s viditeľnými zvary. Hliníkovou výplň s rámom spájame výhradne nerezovými skrutkami, ktoré sú umiestnené, tak aby neboli vidieť. Keďže nášmu výrobku veríme, tak sa nebojíme poskytnúť predĺženú záruku 5 rokov.

Vjazdové brány na koľajnici →

Trápite sa s priestorom a nechcete sa vzdať automatické pojazdové brány? Riešením je lacnejší variant s pojazdom po koľajnici. Pojazdové brány s pohonom po koľajnici sú cenovo dostupné riešenie, ktoré zabezpečí dokonalé uzavretie každého pozemku. Cez celý vjazd je položená pozinkovaná koľajnice, po ktorej sa pojazdové brána pohybuje. Pohon brány je inštalovaný vždy mimo vjazdu na ľavej alebo pravej strane. Rámy pojazdových brán vyrábame z hliníkových profilov, ktoré zvárame pomocou technológie TIG. Tieto rámy sú extrémne pevné a ich spoj je absolútne neviditeľný - preč so skrutkami, ktoré skazí celý dojem alebo s viditeľnými zvary. Hliníkovou výplň s rámom spájame výhradne nerezovými skrutkami, ktoré sú umiestnené, tak aby neboli vidieť. Keďže nášmu výrobku veríme, tak sa nebojíme poskytnúť predĺženú záruku 5 rokov.

Samonosné posuvné brány ŠTANDARD →

Najlacnejšie prevedenie samonosných brán v našej ponuke - C profil pre maximálnu šírku vjazdu 5 m, jednoduchí prevedenie nosných vozíkov - to je samonosná brána STANDARD Samonosná brána STANDARD je najlacnejším typom samonosné brány v našej ponuke. Toto prevedenie posuvné brány má vedenie umiestnené mimo vjazdu a vďaka tomu v prejazde nenájdete žiadnu prekážku, ktorá by bránila jednoduchému vjazdu na pozemok. Jednoducho sa už o nič nemusíte starať! Brána Standard má subtílne C profil, ktorý môže byť použitý pre moderné brány do prejazdu 5 metrov. Ďalej táto brána obsahuje jednoduché nosné vozíky, ktoré sú umiestnené mimo vjazdu na betónovom základe. Ostatné komponenty ako nosné vedenia, dojazdové vrecká a krytky sú taktiež z hliníka a navyše upravené práškovou farbou rovnakú aká je celá brána - u nás nenájdete polovičná riešenie s použitím oceľových komponentov, ktoré reziva, ale majú samozrejme za následok výrazne nižšiu cenu celej brány. Ak nechcete investovať do brány Exclusive a nehľadáte najdokonalejšie prevedenie na trhu, ale aj napriek tomu chcete bezúdržbové riešenie, ktoré Vám bude slúžiť celý život, tak je pre Vás brána STANDARD skvelou voľbou. Maximálny rozmer hliníkové brány je š. 5000 x v. 2000 mm. Rámy brán vyrábame z hliníkových profilov, ktoré zvárame pomocou technológie TIG. Tieto rámy sú extrémne pevné a ich spoj je absolútne neviditeľný - preč so skrutkami, ktoré skazí celý dojem alebo s viditeľnými zvary. Hliníkovou výplň s rámom spájame výhradne nerezovými skrutkami, ktoré sú umiestnené, tak aby neboli vidieť. Keďže nášmu výrobku veríme, tak sa nebojíme poskytnúť predĺženú záruku 5 rokov.

Samonosné posuvné brány EXCLUSIVE →

Najdokonalejšie prevedenie samonosné posuvné brány v našej ponuke - tvarová stálosť, kvalita prevedenia a úplná bezúdržbovosť - to sú hlavné výhody samonosných brán Exclusive Samonosné brány sú najpopulárnejším riešenia pre moderné vjazdy. Toto prevedenie posuvné brány má vedenie umiestnené mimo vjazdu a vďaka tomu v prejazde nenájdete žiadnu prekážku, ktorá by bránila jednoduchému vjazdu na pozemok. Jednoducho sa už o nič nemusíte starať! Brána Exclusive má masívny C profil, ktorý môže byť použitý pre moderné brány až do prejazdu 13.000 mm. Ďalej táto brána obsahuje špeciálne nosné vozíky, ktoré sú umiestnené mimo vjazdu na betónovom základe. Vozíky majú integrovaný prevod, na ktorý sa nasadí pastorok motora - zbohom viditeľným plastovým hrebeňom, ktoré kazia dojem z celej hliníkovej brány a po čase nevyzerajú dobre. Ostatné komponenty ako nosné vedenia, dojazdové vrecká a krytky sú taktiež z hliníka a navyše upravené práškovou farbou rovnakú aká je celá brána - u nás nenájdete polovičná riešenie s použitím oceľových komponentov, ktoré reziva, ale majú samozrejme za následok výrazne nižšiu cenu celej brány. Ak ale chcete maximálnu kvalitu, úplnú bezúdržbovosť a riešenie, ktoré Vám bude dokonale slúžiť niekoľko rokov, tak hliníková brána Exclusive je to pravé pre Vás - kvalita bez kompromisov! Maximálny rozmer hliníkové brány je š. 13000 x v. 2000 mm. Rámy brán vyrábame z hliníkových profilov, ktoré zvárame pomocou technológie TIG. Tieto rámy sú extrémne pevné a ich spoj je absolútne neviditeľný - preč so skrutkami, ktoré skazí celý dojem alebo s viditeľnými zvary. Hliníkovou výplň s rámom spájame výhradne nerezovými skrutkami, ktoré sú umiestnené, tak aby neboli vidieť. Keďže nášmu výrobku veríme, tak sa nebojíme poskytnúť predĺženú záruku 5 rokov.

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  
Bezplatné PARKOVANIE: 
PARKOVAŤ môžete na našich vyhradených parkovacích miestach, alebo pred hotelom Viktor.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1