+421 22 10 25 972
ReflexRol s.r.o., Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/BRÁNY/SEKCIONÁLNE GARÁŽOVÉ BRÁNY

Sekčné garážové brány

Sekčné brány poskytujú perfektný komfort. Najvyššiu bezpečnosť a maximálnu úsporu miesta. Sekčné brány sa skladajú z jednotlivých dielov, takzvaných sekcií, ktoré sú vzájomne spojené závesy. Vďaka tomu je možné brány pohodlne zasunúť zvislo pod strop bez toho, že by musel byť pred garážou voľný priestor pre otvorenie brány.

Pre Vás to znamená viac miesta pred garážou, napr. Pre parkovanie druhého vozidla. V prípade garáží, pred ktorých výjazdom je hneď chodník alebo cesty, tak nie je žiadnym spôsobom obmedzená plynulosť premávky. Pri bránach s elektrickým pohonom máte vždy k dispozícii plnú prejazdnú výšku. Ideálne pre vysoké vozidlá ako sú terénne autá alebo dodávky.

Ani po vizuálnej stránke nemajú sekčné garážové brány ďaleko k dokonalosti: kvalitné materiály, prvotriedne spracovanie a pestré možnosti vonkajšie úpravy dajú každej garáži modernú individuálnu tvár, ktorá bude ladiť s architektúrou domu ako aj s Vašim vkusom.

Sekčná/sekcionálna garážová brána ISO 20 NOVOFERM →

Kvalitná sekcionálna garážová brána bez kompromisov. Veľký výber vzorov a farieb? Za atraktívnu cenu? Vysoká kvalita, veľký komfort, vysoká bezpečnosť a energetická účinnosť? Potom sa rozhodnite pre sekčné garážové brány s izoláciou 20 mm firmy Novoferm! PREHĽAD VÝHOD PRE VÁS: Pre súkromné garáže do šírky až 3 000 mm. Vysoká kvalita so zárukou až 10 rokov. (Made in Germany) Veľmi tichý chod a vysoká stabilita vďaka dvojstenným, žiarovo pozinkovaným oceľovým sekciám. Ochrana proti vlámaniu certifikovaná TÜV. (bez príslušenstva ako sú priechodné dvere, núdzové odblokovanie, okno atď.) Vysoká bezpečnosť osôb vďaka vnútornej a vonkajšej ochrane pred pricviknutím prsta. Vo farbe dopravná biela k dostaniu 11 lakovaných a cenovo výhodných prednostných farieb a dva povrchy. K dostaniu ako automatický, patentovaný pohonný systém NovoPort® s vysokým komfortom.

Sekčná/sekcionálna garážová brána ISO 45 NOVOFERM →

Kvalitná sekcionálna garážová brána bez kompromisov. Chcete najväčší výber? Individuálnu výbava? Najvyššiu kvalitu, maximálny komfort, maximálnu energetická účinnosť a čo najlepšiu bezpečnosť? Potom sa rozhodnite pre prémiové sekcionálne brány s izoláciou 45 mm firmy Novoferm! PREHĽAD VÝHOD PRE VÁS: Pre garáže so šírkou od 2.250 do 5.000 mm. Vysoká kvalita so zárukou až 10 rokov. (Made in Germany) Excelentný chod, maximálna životnosť a stabilita vďaka robustnej konštrukcii extrémne odolnej voči skrúteniu. Ochrana proti vlámaniu certifikovaná TÜV. (bez príslušenstva ako sú priechodné dvere, núdzové odblokovanie, okno atď.) Maximálna bezpečnosť osôb vďaka vnútornej a vonkajšej ochrane pred pricviknutím prsta. (podľa DIN EN 12604) Perfektná funkčná bezpečnosť a jednoduchá obsluha vďaka hriadeli s torznými pružinami s obojstrannou poistkou pred prasknutím pružín. K dostaniu s početnými povrchmi s finálnou povrchovou úpravou a farbami. (RAL voliteľne) K dostaniu ako automatický, patentovaný pohonný systém NovoPort® s vysokým komfortom.

Drevená sekčná/sekcionálna garážová brána NOVOFERM →

Kvalitná sekcionálna garážová brána bez kompromisov. Máte radi prírodu a dokonca v nej aj radi bývate? Postavili ste svoj dom vo vidieckom štýle typickým pre daný región? Alebo chcete svojej modernej architektúre dať prírodný kontrast? V tom prípade sú brány z dreveného masívu s izoláciou 45 mm tou správnou voľbou. Pozorovateľa presvedčí svojím šarmom narastenej živej hmoty a Vašej garáži prepožičia kvalitný rustikálny vzhľad. Žiadna kresba nie je rovnaká ako ostatné, a aj cez moderné technické pomôcky pri spracovaní zostáva v každých vrátach z dreveného masívu od firmy kus poctivej ručnej práce. PREHĽAD VÝHOD PRE VÁS: Pre garáže so šírkou od 2.250 do 5.000 mm. Vysoká kvalita so zárukou až 5 rokov. (Made in Germany) Excelentný chod, maximálna životnosť a stabilita vďaka robustnej konštrukcii extrémne odolnej voči skrúteniu. Ochrana proti vlámaniu certifikovaná TÜV. (bez príslušenstva ako sú priechodné dvere, núdzové odblokovanie, okno atď.) Maximálna bezpečnosť osôb vďaka vnútornej a vonkajšej ochrane pred pricviknutím prsta. (podľa DIN EN 12604) Funkčná bezpečnosť a jednoduchá obsluha vďaka hriadeli s torznými pružinami s obojstrannou poistkou pred prasknutím pružín. Vyrobené zo starostlivo vybraného dreva severského smreku alebo africkej okoumé. K dostaniu ako automatický, patentovaný pohonný systém NovoPort® s vysokým komfortom.

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1