+421 22 10 25 972
ReflexRol s.r.o., Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/BRÁNY/SEKCIONÁLNE GARÁŽOVÉ BRÁNY/DREVENÉ SEKCIONÁLNE GARÁŽOVÉ BRÁNY

Drevená sekčná/sekcionálna garážová brána NOVOFERM →

O produkte

Kvalitná sekcionálna garážová brána bez kompromisov. Máte radi prírodu a dokonca v nej aj radi bývate? Postavili ste svoj dom vo vidieckom štýle typickým pre daný región? Alebo chcete svojej modernej architektúre dať prírodný kontrast? V tom prípade sú brány z dreveného masívu s izoláciou 45 mm tou správnou voľbou. Pozorovateľa presvedčí svojím šarmom narastenej živej hmoty a Vašej garáži prepožičia kvalitný rustikálny vzhľad. Žiadna kresba nie je rovnaká ako ostatné, a aj cez moderné technické pomôcky pri spracovaní zostáva v každých vrátach z dreveného masívu od firmy kus poctivej ručnej práce. PREHĽAD VÝHOD PRE VÁS: Pre garáže so šírkou od 2.250 do 5.000 mm. Vysoká kvalita so zárukou až 5 rokov. (Made in Germany) Excelentný chod, maximálna životnosť a stabilita vďaka robustnej konštrukcii extrémne odolnej voči skrúteniu. Ochrana proti vlámaniu certifikovaná TÜV. (bez príslušenstva ako sú priechodné dvere, núdzové odblokovanie, okno atď.) Maximálna bezpečnosť osôb vďaka vnútornej a vonkajšej ochrane pred pricviknutím prsta. (podľa DIN EN 12604) Funkčná bezpečnosť a jednoduchá obsluha vďaka hriadeli s torznými pružinami s obojstrannou poistkou pred prasknutím pružín. Vyrobené zo starostlivo vybraného dreva severského smreku alebo africkej okoumé. K dostaniu ako automatický, patentovaný pohonný systém NovoPort® s vysokým komfortom.

Výhody


Ochrana majetkuOchrana majetkuOchrana pred chladomOchrana pred chladomOchrana súkromiaOchrana súkromiaÚspora energieÚspora energieAko prebieha zaslanie dopytu?

 • 1 Prijatie

  Prijatie žiadosti na vypracovanie cenovej ponuky, prípadné kontaktovanie zákazníka za účelom upresnenia objednávky.

 • 2 Ponuka

  Spracujeme a zašleme cenovú ponuku.

 • 3 Kontaktovanie

  Kontaktovanie zákazníka, či bola doručená cenová ponuka s možnosťou vysvetlenia obsahu cenovej ponuky.

 • 4 Zameranie

  V prípade odsúhlasenia - dohodnutie termínu zamerania výrobkov.

 • 5 Výroba, montáž

  Po prijatí objednávky nasleduje komunikácia ohľadne výroby a termínu plánovania montáže.


ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1