+421 22 10 25 972
ReflexRol s.r.o., Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/BRÁNY/VÝKLOPNÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY

Výklopné garážové brány

Výklopné brány sú klasickým produktom medzi garážovými bránami a teší sa veľkému rozšíreniu. Skladajú sa z jednodielneho, pozinkovaného krídla, ktoré sa pohybuje pomocou ramien pák s vyrovnávacími pružinami - na želanie s ručným alebo elektrickým pohonom. Pritom sa krídlo brány "vyklápa", preto sa musí pred garážou počítať s potrebou dodatočného voľného miesta.

Výklopné brány sú spravidla ekonomickejšie variantom k sekcionálnej bráne. Ponúka zákazníkom, ktorí si uvedomujú náklady, vynikajúci pomer cena-výkon - bez toho, aby si človek nemohol dovoliť atraktívne vzory a individuálne tvorivé možnosti.

Oceľová výklopná garážová brána NOVOFERM →

Kvalitná drevená výklopná garážová brána NOVOFERM bez kompromisov. PREHĽAD VÝHOD PRE VÁS: Vysoká kvalita so zárukou až 10 rokov. (Made in Germany) Vysoká odolnosť proti korózii vďaka nalakovaným galvanicky pozinkovaným krídlam brán a pozinkovanej blokovej zárubni. Príjemný tichý chod vďaka tichým plastovým vodiacim kladkám a plastovým klzným lištám v blokovej zárubni. Jednoduchá obsluha a vysoká funkčná bezpečnosť vďaka stabilným viacnásobným zväzkom pružín. Vysoká odolnosť proti ohnutiu pomocou vareným profilom dutého rámu s priečnymi vzperami. K dostaniu v mnoho motívoch a farbách. Možno dodať s automatickými pohonmi.

Drevená výklopná garážová brána NOVOFERM →

Kvalitná drevená výklopná garážová brána NOVOFERM bez kompromisov. PREHĽAD VÝHOD PRE VÁS: Výplne z masívneho dreva zo severskej jedličky. Z výroby bezfarebný základný náter pre ochranu pred škodcami dreva a zmodraním. Vysoká kvalita so zárukou až 5 rokov. (Made in Germany) Jednoduchá obsluha a vysoká funkčná bezpečnosť vďaka stabilným viacnásobným zväzkom pružín. Príjemný tichý chod vďaka tichým plastovým vodiacim kladkám a plastovým klzným lištám v blokovej zárubni. Vysoká odolnosť proti ohnutiu pomocou zvarených profilov dutého rámu s priečnymi vzperami. K dostaniu s mnohými výplňami z masívneho dreva. Možno dodať s automatickými pohonmi.

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1