+421 22 10 25 972
ReflexRol/SCREENOVÉ CLONY/SCREENOVÉ ROLETY/CLONY ISOTRA

Screenové Rolety/Clony ISOTRA

SCREEN LITE predstavuje „odľahčený variant“ clonovej rolety SCREEN GW. V základnom vyhotovení ponúkame clonovú roletu s možnosťou bočného vedenia lankom alebo vodiacou lištou, ale bez krycieho profilu.Svojím vyhotovením dotvára celkovú atmosféru interiéru a dodáva budovám štýlovo jednoduchý moderný vzhľad.
Tento typ clonových roliet je vhodný pre interiérové aj pre exteriérové použitie. V základnom variante ponúkame clonovú roletu SCREEN LITE s motorickým pohonom, možno však využiť aj možnosti manuálneho ovládania kľukou.
Látky pre tieto moderné clonové rolety ponúkame v niekoľkých alternatívach materiálového zloženia podľa účelu použitia - sklenené vlákno, PVC, polyester, vrátane ponuky látok typu blackout. Vybrané typy materiálov a ich kombinácia zaisťuje výbornú odolnosť proti poveternostným vplyvom.
Clonová roleta SCREEN LITE ponúka vďaka širokej škále látok a vyhotovení vynikajúcu cenovú alternatívu pre interiérové alebo exteriérové použitie a umožňuje regulovať tepelné podmienky v interiéri.

Screenová roleta LITE →

SCREEN LITE predstavuje „odľahčený variant“ clonovej rolety SCREEN GW. V základnom vyhotovení ponúkame clonovú roletu s možnosťou bočného vedenia lankom alebo vodiacou lištou, ale bez krycieho profilu. Svojím vyhotovením dotvára celkovú atmosféru interiéru a dodáva budovám štýlovo jednoduchý moderný vzhľad. Tento typ clonových roliet je vhodný pre interiérové aj pre exteriérové použitie. V základnom variante ponúkame clonovú roletu SCREEN LITE s motorickým pohonom, možno však využiť aj možnosti manuálneho ovládania kľukou. Látky pre tieto moderné clonové rolety ponúkame v niekoľkých alternatívach materiálového zloženia podľa účelu použitia - sklenené vlákno, PVC, polyester, vrátane ponuky látok typu blackout. Vybrané typy materiálov a ich kombinácia zaisťuje výbornú odolnosť proti poveternostným vplyvom. Clonová roleta SCREEN LITE ponúka vďaka širokej škále látok a vyhotovení vynikajúcu cenovú alternatívu pre interiérové alebo exteriérové použitie a umožňuje regulovať tepelné podmienky v interiéri. Prednosti a výhody: Odľahčený variant bez krycieho profilu, cenovo dostupná alternatíva k modelom SCREEN ZIP a SCREEN GW, termoregulačný efekt pre interiérové priestory, zatienenie vnútorných aj vonkajších plôch, bočné vedenie lankom alebo lištou, farebná verzia konštrukcie podľa vzorkovníka RAL (okrem plastových dielov), motorické ovládanie.

Screenová roleta GW →

Clonová roleta SCREEN GW predstavuje moderný prvok zatienenia. Svojim prepracovaným technickým prevedením dotvára nadčasový vzhľad administratívnych budov či rodinných domov. Tento typ clonových roliet je vhodný pre interiérové aj pre exteriérové použitie. V základnom vyhotovení ponúkame clonovú roletu SCREEN GW s krycím profilom a možnosťou bočného vedenia lankom alebo vodiacou lištou. Látky pre tieto moderné clonové rolety ponúkame v niekoľkých alternatívach materiálového zloženia podľa účelu použitia - sklenené vlákno, PVC, polyester, vrátane ponuky látok typu blackout. Vybrané typy materiálov a ich kombinácia zaisťuje výbornú odolnosť proti poveternostným vplyvom. Clonová roleta SCREEN GW ponúka technické, ale veľmi estetické riešenie zatienenia. Prednosti a výhody: Jednoduchý moderný a štýlový vzhľad, zatienenie vnútorných aj vonkajších plôch, alternatívne materiálové zloženie látok, bočné vedenie lankom alebo lištou, farebné vyhotovenie konštrukcie podľa vzorkovníka RAL (okrem plastových dielov), možnosť motorického ovládania.

Screenová roleta na strešné okno SKY →

Clonová roleta ISOTRA SCREEN SKY predstavuje moderný variant zatienenia pre strešné okná. V lete ochráni podkrovie pred prehrievaním, v zime zabráni úniku tepla. Navyše chráni okno pred poškodením poveternostnými vplyvmi, tlmí vonkajší hluk dažďa a zaistí dostatočné súkromie v podkroví. Typ ISOTRA SCREEN ZIP ECONOMY je určený pre exteriérové zatienenie. Vďaka svojmu nezameniteľnému vzhľadu sa stáva neoddeliteľnou súčasťou modernej architektúry a významným dizajnovým prvkom. Clonová látka je zložená zo sklenených vlákien potiahnutých vrstvou PVC, čím je zaistená vysoká odolnosť proti pôsobeniu vonkajších vplyvov ako vietor, zmena teploty alebo vlhkosti. Správnou voľbou tkaniny získate vynikajúcu kontrolu nad svetlom a súčasne zostanete vo vizuálnom kontakte s vonkajším okolím. Stiahnutím rolety nie sú nijako obmedzené funkcie okna. Prednosti a výhody: Efektívna ochrana pred svetelným a tepelným žiarením, ochrana proti poveternostným vplyvom a vonkajšiemu hluku, plná funkčnosť v ktorejkoľvek polohe okenného krídla, široká škála výberu látok s rôznym stupňom priepustnosti svetla.

Screenová roleta ZIP ECONOMY →

ISOTRA SCREEN ZIP ECONOMY nadväzuje na už zavedený clonový systém ISOTRA SCREEN ZIP. Prestavuje modernú a cenovo priaznivú možnosť, ako dokonalým spôsobom zatieniť okná na všetkých typoch budov, zvýšiť obytný komfort a zároveň dosiahnuť úsporu energie. Obávať sa nemusíte už ani náhlych zmien počasia. Uzavretý clonový systém ochráni dom pred vetrom, dažďom alebo inými nepriaznivými poveternostnými vplyvmi dokonca aj pri otvorených oknách. Typ ISOTRA SCREEN ZIP ECONOMY je určený pre exteriérové aj interiérové zatienenie. Široká škála farebných odtieňov špeciálnej textílie s vysokou odolnosťou proti pôsobeniu vonkajších vplyvov umožňuje výrazne ovplyvniť konečný vzhľad rodinných domov, administratívnych aj technických budov. Systém SCREEN ZIP je schopný v uzavretej polohe čiastočne nahradiť sieť proti hmyzu a zmierniť prienik prachu a alergénov do vnútorných priestorov budov. Zabudovaný motorický pohon zabezpečuje vysoký užívateľský štandard. Prednosti a výhody: Moderný a dizajnový prvok exteriéru aj interiéru budov, minimálny prienik svetla vďaka absolútnemu vypnutiu látky, vysoká odolnosť proti vetru, termoregulačný efekt, ochrana proti hmyzu v uzavretej polohe, farebné vyhotovenie konštrukcie podľa vzorkovníka RAL, cenovo dostupný variant k modelu SCREEN ZIP, motorické ovládanie.

Screenová roleta HRV08-ZIP →

Získajte čo najviac komfortu z vašej zimnej záhrady alebo strešného okna s verandovou roletou HRV08-ZIP. Užite si relax v tieni pod týmto systémom s nadčasovým designom. Veranda HRV08-ZIP umožňuje regulovať prienik slnečného svitu do miestnosti a zamedziť nepríjemne vysokému množstvu svetla aj tepla. Látka je chránená a zvinutá v boxe, ktorý je v úplne zatiahnutej pozícii rolety uzavretý dolným profilom. Box je upevnený na vodiacich lištách. Bezpečná vzdialenosť látky od strechy zimnej záhrady či pergoly je zaistená pomocou vodiacich líšt a lankového pružinového systému, ktorý udržuje látku neustále napnutú. Systém je navrhnutý tak, aby ľahko prekonal akékoľvek menšie tolerancie v usadení konštrukcie strechy. Celý systém je vyrobený z nekorodujúcich materiálov. Veranda HRV08-ZIP je vybavená zipsovým systémom, ktorý zabezpečuje, že látka zostáva náležite napnutá v každej polohe dolného profilu a zabraňuje vykĺznutiu látky z vodiacich líšt. Jednotlivé časti látky sú vždy vybavené zipsom, kedy širšia strana zapadá do plastového zipsového profilu. Ten je umiestnený v hliníkovom vodiacom profile. Prednosti a výhody: Tkanina zostáva dlhšie napnutá vďaka inovatívnemu ZIP systému s kovovou pružinou, kompaktný box prispieva k sofistikovanému vzhľadu rolety, možnosť afinity až 4 kusov roliet (spoločný box do šírky rolety 6 m), variabilita systému (látku možné sťahovať zo strán, zospodu i zhora), možnosť inštalácie do strešných okien z interiéru i exteriéru, vysoká odolnosť proti vetru (až do 140 km/h).

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  google+ 
Bezplatné PARKOVANIE: 
parkovať môžete na našich vyhradených parkovacích miestach, alebo pred hotelom Viktor.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
bg2