+421 22 10 25 972
ReflexRol, Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/Markízy/MARKÍZY NA ZIMNÉ ZÁHRADY

Tienenie zimných záhrad pomocou markíz

Zimné záhrady trpia priamym slnečným žiarením a nahrievaním sklenených plôch. Vytvára sa tak skleníkový efekt, ktorý je potrebné odstrániť vhodnou markízou.

Markíza na zimnú záhradu VERANDA HRV52 →

Veranda HRV52 je špeciálne navrhnutá pre inštaláciu nad zimnú záhradu alebo pergolu, a tým bráni prestupu slnečných lúčov skôr, než preniknú ku skleneným plochám. Priestor medzi sklom a tkaninou umožňuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu a nedochádza tak k akumulácii tepla. Veranda HRV52 kombinuje vysoko kvalitnú povrchovú úpravu s moderným designom. Je vhodná pre montáž na akúkoľvek konštrukciu zimnej záhrady či pergoly. Celý systém je vyrobený z nehrdzavejúcich materiálov a tkanina je úplne ukrytá v boxe. Produkt sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti počasiu a dlhou životnosťou. Prednosti a výhody: Zatienenie veľké plochy zimnej záhrady či pergoly, termoregulačný i ochranný efekt, možnosť spriahnutia až 4 kusov roliet (nemajú spoločný box), box z extrudovaných hliníkových profilov.

Markíza na zimnú záhradu VERANDA HRV08 ZIP →

Získajte čo najviac komfortu z vašej zimnej záhrady alebo strešného okna s verandovou roletou HRV08-ZIP. Užite si relax v tieni pod týmto systémom s nadčasovým designom. Veranda HRV08-ZIP umožňuje regulovať prienik slnečného svitu do miestnosti a zamedziť nepríjemne vysokému množstvu svetla aj tepla. Látka je chránená a zvinutá v boxe, ktorý je v úplne zatiahnutej pozícii rolety uzavretý dolným profilom. Box je upevnený na vodiacich lištách. Bezpečná vzdialenosť látky od strechy zimnej záhrady či pergoly je zaistená pomocou vodiacich líšt a lankového pružinového systému, ktorý udržuje látku neustále napnutú. Systém je navrhnutý tak, aby ľahko prekonal akékoľvek menšie tolerancie v usadení konštrukcie strechy. Celý systém je vyrobený z nekorodujúcich materiálov. Veranda HRV08-ZIP je vybavená zipsovým systémom, ktorý zabezpečuje, že látka zostáva náležite napnutá v každej polohe dolného profilu a zabraňuje vykĺznutiu látky z vodiacich líšt. Jednotlivé časti látky sú vždy vybavené zipsom, kedy širšia strana zapadá do plastového zipsového profilu. Ten je umiestnený v hliníkovom vodiacom profile. Prednosti a výhody: Tkanina zostáva dlhšie napnutá vďaka inovatívnemu ZIP systému s kovovou pružinou, kompaktný box prispieva k sofistikovanému vzhľadu rolety, možnosť afinity až 4 kusov roliet (spoločný box do šírky rolety 6 m), variabilita systému (látku možné sťahovať zo strán, zospodu i zhora), možnosť inštalácie do strešných okien z interiéru i exteriéru, vysoká odolnosť proti vetru (až do 140 km/h).

Markíza na zimnú záhradu VERANDA HRV80-zip →

Ochrana pred slnkom sa stala neoddeliteľnou súčasťou našich domovov. Najmä potom tá, ktorá nemá obdobu z hľadiska pohodlia, dizajnu a bezpečnosti. Veranda HRV80-ZIP spĺňa nielen tieto požiadavky, ale oveľa viac. Toto nové riešenie zatienenia verandy je teraz elegantnejší, štíhlejší a vyniká svojimi vlastnosťami. Veranda HRV80-ZIP umožňuje regulovať prienik slnečného svitu do miestnosti a zamedziť nepríjemne vysokému množstvo svetla i tepla. Látka je chránená a zvinutá v boxe, ktorý je v úplne zatiahnutej pozícii rolety uzavretý dolnom profilom, vďaka ktorému ostanú farby látky jasné po dlhé roky. Látka vytvára vizuálne pohodlie domova, tepelnú aj zvukovú izoláciu, môže byť zatemňujúce, ale aj priesvitná, je extrémne trvanlivá, odpudzuje špinu a odoláva požiaru, spolu s Vašim domovom bude tvoriť dokonalú súhru. Systém je navrhnutý tak, aby ľahko prekonal akékoľvek menšie tolerancie v usadenie konštrukcie strechy. Celý systém je vyrobený z nekorodujúcich materiálov. Veranda HRV80-ZIP je vybavená zipsovým systémom, ktorý zabezpečuje, že látka zostáva náležite napnutá v každej polohe dolného profilu a zabraňuje vykĺznutiu látky z vodiacich líšt. Box je upevnený na vodiacich lištách. Bezpečná vzdialenosť látky od strechy zimnej záhrady či pergoly je zaistená pomocou vodiacich líšt a lankového pružinového systému. Vďaka integrovanému LED osvetlenie si budete môcť verandu užívať ešte dlhšie a dlhé letné večery tak budú ešte príjemnejšie. Prednosti a výhody: - Ideálne pre veľké sklenené plochy až do veľkosti 25 m2 v jednom ráme, - menej slnečného svitu na zvislých sklenených plochách vďaka presahu, - neustále napnutá látka vďaka novému ZIP systému, - kompaktný box prispievajúce k sofistikovanému vzhľadu verandy, - možnosť inštalácie do strešných okien z exteriéru, - vysoká odolnosť proti vetru (až do 140 km / h), - možnosť inštalácie LED osvetlenia.

ReflexRol & VizioDron s.r.o.  

Kaukazská 33
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1