+421 22 10 25 972
ReflexRol/Pergoly/PRÍSTREŠKY PRE AUTÁ

Hliníkové prístrešky pre autá

Chcete štýlovo ochrániť vaše auto a nemáte garáž? Potom je tu ideálne riešenie, ktoré je moderné a bezúdržbové - prístrešok pre auto. Dodávame len kvalitné hliníkové pergoly pre autá.

Pergola pre auto je neoddeliteľnou súčasťou každého domu, ktorý nemá vlastnú garáž. Hliníkový prístrešok pre auto, ktorý nepotrebuje žiadnu údržbu, máte ho na celý život a váš pojazdný miláčik bude chránený proti vonkajším vplyvom počasia. 

Bezúdržbový hliníkový autoprístrešok SD →

Prístrešok klasických tvarov ? Klasika v podaní sedlového riešenia strechy! Tento typ garáže istotne zapadne k akémukoľvek typu domu/záhrady a s hliníkovým prevedením nemusíte mať starosť s údržbou. Voľba strešného polykarbonátu môže byť číra alebo mliečna. Prístrešky pre autá so sedlovou strechou SD sú cenovo dostupnou radou hliníkových bezúdržbových prístreškov pre autá. Strechu tejto rady prístreškov tvorí 16 mm komôrkový polykarbonát. Konštrukcia je tvorená hliníkovými profilmi s práškovou povrchovou úpravou. Prístrešok sa štandardne dodáva so sklonom 15°. Stojky sú z profilu 110x110 a majú štandardnú dĺžku 2400 mm.

Hliníkový prístrešok na auto ARCH →

Chcete upútať pozornosť? Prajete si upútať pozornosť s garážou vedľa svojho domu, ktorá je tiež praktická? Oblúkovitý prístrešok pre auto môže byť správnou voľbou. Varianta strechy zo skla alebo polykarbonátu splní Vaše požiadavky. Najlacnejšie prístrešky pre autá ARCH sú najobľúbenejšou variantou prístreškov s pevnou strechou. Strechu tejto rady prístreškov tvorí 16 mm komôrkový polykarbonát. Konštrukcia je tvorená hliníkovými profilmi s práškovou povrchovou úpravou. Prístrešok je štandardne dodávaný so sklonom 15°. Stojky sú z profilu 110x110 a majú štandardnú dĺžku 2400 mm.

Moderný hliníkový autoprístrešok FT →

Moderný carport? Jednoduché a zároveň moderné tvary, ktoré Vaše auto alebo karavan ochránia pred snehom, dažďom a slnečným žiarením. Plochá strecha dokonale pristane ku každému štýlu domu alebo záhrady. Moderný prístrešok pre auto s rovnou strechou FT je jedinečný bezúdržbový systém ochrany vášho "miláčika". Prístrešok má rovnú strechu, ktorú tvorí oceľový sendvičový panel. Ten je uložený na krokvách tak, aby odvádzal vodu. Voda sa odvádza uprostred jednej zo stojok. Stojky sú z profilu 110x110 mm a majú štandardnú dĺžku 2950 mm.

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  
Bezplatné PARKOVANIE: 
PARKOVAŤ môžete na našich vyhradených parkovacích miestach, alebo pred hotelom Viktor.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1