+421 22 10 25 972
ReflexRol s.r.o., Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/Pergoly/PRÍSTREŠKY PRE AUTÁ

Hliníkové prístrešky pre autá

Chcete štýlovo ochrániť vaše auto a nemáte garáž? Potom je tu ideálne riešenie, ktoré je moderné a bezúdržbové - prístrešok pre auto. Dodávame len kvalitné hliníkové pergoly pre autá.

Pergola pre auto je neoddeliteľnou súčasťou každého domu, ktorý nemá vlastnú garáž. Hliníkový prístrešok pre auto, ktorý nepotrebuje žiadnu údržbu, máte ho na celý život a váš pojazdný miláčik bude chránený proti vonkajším vplyvom počasia. 

Bezúdržbový hliníkový autoprístrešok CLIMACAR →

Máte možnosť chrániť svoje auto pred všetkými poveternostnými vplyvmi, od slnečného svetla po silnej krupobitie a sneženie, čo môže byť významné najmä s nárastom extrémnych poveternostných podmienok spojených s klimatickými zmenami. Nové presklenie spoločnosti Skylux - prístrešok pre auto Climacar poskytuje silnú ochranu pred všetkým, čo môžu ročné obdobia priniesť! Možno ich ľahko namontovať a sú k dispozícii v niekoľkých veľkostiach, farbách a úpravách. Vlastnosti presklenia Climacar: • Odolný a voľne stojace zastrešenie pre Vaše auto s klenutou strechou • Iba 4 stĺpy miesto 6: jednoduchšie vjazde dovnútra a výjazd von autom • Maximálna výška - 3,25 m • Rýchla a jednoduchá inštalácia • Niekoľko štandardných veľkostí: 3 x 5 / 3,5 x 5/3 x 7 / 3,5 x 7 • Odoláva snehovému zaťaženie do max. 650 N / m² • Voliteľne: odvod vody s hliníkovými krycími profilmi

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1