+421 22 10 25 972
ReflexRol, Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/SCREENOVE ROLETY/SCREENOVÉ ROLETY ZIP/Screenová roleta SCREEN ALFA ZIP PLUS

Screenová roleta SCREEN - ALFA ZIP PLUS

O produkte

Screenová roleta ALFA PLUS ponúka oproti screenovej rolete ALFA možnosť väčšej šírky, a to až 4,8 m. Odlišuje sa aj spodnou lištou. Screenové rolety ALFA a ALFA PLUS vyvinuté spoločnosťou ISOTRA zaisťujú maximálnu ochranu proti slnečnému žiareniu, prieniku tepla, a zároveň zabezpečujú optimálnu úroveň prirodzeného svetlá v interiéri. Unikátnosťou screenových roliet ALFA a ALFA PLUS je ich použitie do pergol, kde sa dajú jednoducho nainštalovať pomocou špeciálneho montážneho profilu. Tieto rolety majú špeciálny systém líšt, ktoré zaisťujú vysokú odolnosť proti vetru a udržujú textíliu dokonale napnutú a na svojom mieste vo vodiacich lištách. Box môže byť ukotvený pomocou montážnych držiakov,ktoré ladia s dizajnom boxu. Screenové rolety ALFA a ALFA PLUS ponúkajú praktickú ochranu proti hmyzu, pretože priestor medzi boxom, vodiacimi lištami a látkou je kompletne uzavretý. Obe tieto rolety majú triedu odolnosti proti vetra 6 a pomocou jedného kusu rolety môžete zatieniť plochu až 15 m2 /12 m2 , záleží na zvolenom type screenovej rolety. Prednosti a výhody Špeciálny montážny profil pre pergoly, 2 typy moderných boxov: klasický hranatý alebo moderný zaoblený, oba typy dostupné v dvoch veľkostiach, vyvážená spodná lišta pre vedenie a napnutie tkaniny, odolnosť proti vetru trieda 6, jednoduchá a rýchla montáž, garantovaná plocha pre ALFA-ZIP až 15m2 , pre ALFA PLUS-ZIP 12m2, možnosť spriahnutia až 3 roliet pre ALFA-ZIP, možnosť solárneho napájania pre ALFA-ZIP, možnosť samonosnej screenovej rolety pre Alfa-ZIP.

Výhody


Ochrana pred slnkomOchrana pred slnkomOchrana pred UVOchrana pred UVÚspora energieÚspora energieAko prebieha zaslanie dopytu?

 • 1 Prijatie

  Prijatie žiadosti na vypracovanie cenovej ponuky, prípadné kontaktovanie zákazníka za účelom upresnenia objednávky.

 • 2 Ponuka

  Spracujeme a zašleme cenovú ponuku.

 • 3 Kontaktovanie

  Kontaktovanie zákazníka, či bola doručená cenová ponuka s možnosťou vysvetlenia obsahu cenovej ponuky.

 • 4 Zameranie

  V prípade odsúhlasenia - dohodnutie termínu zamerania výrobkov.

 • 5 Výroba, montáž

  Po prijatí objednávky nasleduje komunikácia ohľadne výroby a termínu plánovania montáže.


ReflexRol & VizioDron s.r.o.  

Kaukazská 33
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1