+421 22 10 25 972
ReflexRol, Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/Pergoly/ZASKLENIE BIOKLIMATICKE PERGOLY

ZASKLENIE BIOKLIMATICKE PERGOLY

Hliníkovú bioklimatickú pergolu ARTOSI neustále inovujeme. Okrem screenovej rolety ALFA a ALFA PLUS je teraz tiež možné do bokov pergoly implementovať posuvný rámový zasklievací systém ARTOSI GLASS.

Posuvné rámové zasklenie →

Posuvný rámový systém zasklenia sa skladá z hliníkových profilov a sklennej výplne. Systém otvárania je posuvný, tzv. že jednotlivé krídla zachádzajú za seba. Prevedenie môže byť vo variantoch 2dielné až 6dielné. Špeciálny tvar vertikálneho profilu slúži súčasne ako rukoväť po celej svojej dĺžke, výplň je číre kalené sklo hrubé 6 mm. Systém môže byť vybavený kovovou uzamykateľnou rukoväťou s cylindrickou vložkou, bezpečne tak oddelíte časť terasy od záhrady a vytvoríte prekážku pred vykradnutím. Posuvný rámový systém ARTOSI GLASS na vyrobený z vysoko kvalitných hliníkových profilov doplnených nerezovými komponentmi. Ako výplň je použité bezpečnostné kalené čiré sklo o hrúbke 6 mm, ktoré dovolí zasklít priestor až do výšky 2,7 ​​metra. Plynulý pohyb po kolejnici zabezpečujú pojazdové koliečka. Systém je možné doplniť v kompletných farbách RAL alebo v povrchovej úprave elox.

Posuvné bezrámové zasklenie →

Posuvný bezrámový systém ARTOSI GLASS je tak nenápadný, že ho ani nebudete vnímať. Je skoro neviditeľný, neprekáža výhladu do zahrady alebo krajiny, ale dokonale chrániaci pred hlukom, prachom a nepriazňou počasia. Dokáže tak spríjemniť a predĺžiť Váš čas strávený na terase. Systém musí byť vybavený kovovým uzamykateľným madlom s cylindrickou vložkou, bezpečne tak od seba oddeľuje časť terasy a záhrady, čím vytvára prekážky proti vykradnutiu.Posuvný bezrámový systém ARTOSI GLASS je vyrobený z vysoko kvalitných hliníkových profilov doplnených nerezovými komponentmi. Ako výplň je použité bezpečnostné kalené čiré sklo o hrúbke 10 mm, ktoré dovolí zaskliť priestor až do výšky 2,7 ​​metra. Plynuly pohyb po kolejnici zabezpečujú pojazdové koliečka.

ReflexRol & VizioDron s.r.o.  

Kaukazská 33
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1