+421 22 10 25 972
ReflexRol/Pergoly/ZASTREŠENIE A PRESTREŠENIE TERASY

Hliníkové prístrešky so sklom a tienením

V dnešnej dobe sú pergoly ako prekrytie terasy veľmi vyhľadávané a uplatňované a okrem svojich funkcií sú aj krásnym doplnkom na terasách. Pergola s bezpečnostným sklom má využitie či už pri snehu, daždi a je nenáročná na údržbu.

Hliníkový prístrešok so sklom LEWENS Murano INTEGRALE →

Prispôsobí sa každému počasiu a ročnému obdobiu. MURANO INTEGRALE ponúka ochranu pred dažďom, teplom a slnkom. Sklenená strecha s bezpečnostným sklom a integrovanou markízou - všetko v jednom s veľmi praktickými možnosťami. Na výber je model FLUSH so stĺpikmi v súlade s predným profilom a integrovaným odkvapom alebo model OVERHANG so stĺpikmi vysunutými do vnútornej časti predného profilu. Oba modely sú k dispozícii aj so stĺpikmi umiestnenými nabok. S maximálnou šírkou 7000mm a hĺbkou 5000mm je MURANO INTEGRALE vhodný pre všetky moderné terasy. Pri skupinovej montáži je možnosť dosiahnuť šírky až 10 000 mm. Elegantná konštrukcia sa dá nainštalovať relatívne ľahko na prakticky akúkoľvek terasu. Bočné strany a prednú stranu je možné doplniť screenovými roletami. Tiež je možné všetky steny pergoly doplniť posuvnými, alebo pevnými preskleniami. Vrátane trojuholníkových plôch.

Hliníkový prístrešok so sklom ERHARDT T100, T150 →

Všetko Made in GERMANY. Nová možnosť relaxácie vo Vašom dome. Zastrešenie je rýchly a elegantný spôsob, ako rozšíriť a zútulniť priestor vo Vašom dome pre vonkajšie posedenie. Zastrešená terasa sa stane novým miestom lákajúcim na posedenie po väčšiu časť roka, bez toho, aby ste museli robiť náročné stavebné úpravy domu alebo pozemku. Budete ju môcť využívať od jari až do jesene aj napriek nepriazni počasia. Stalo sa vám, že ste plánovali oslavu a v deň "D" začalo pršať? Teraz už si môžete povedať "nevadí, mám zastrešenie" a keď začne ešte svietiť slniečko, vytiahnete markízu, ktorá celú terasu v horúcich letných dňoch zatieni, a vaše plány nič nepreruší. A keď sa vám oslava pretiahne až do nočných hodín, zapnete svetelnú rampu a infra kúrenie. Nie je to paráda? Zastrešte si terasu, zavolajte priateľov a hneď niečo oslávte.

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  
Bezplatné PARKOVANIE: 
PARKOVAŤ môžete na našich vyhradených parkovacích miestach, alebo pred hotelom Viktor.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1