+421 22 10 25 972
ReflexRol/Pergoly/BIOKLIMATICKÉ A NAKLÁPACIE PERGOLY BIO

Bioklimatické Pergoly, Otočné-Naklápacie Lamelové Pergoly BIO

Regulujte si sami ako len Vy chcete slnečné lúče, ktoré sa Vás majú dotýkať. S našou pergolou je možné všetko, len si naklonte, otočte lamely ako si Vy prajete. Pergola Vás chráni pred snehom, dažďom, slniečkom a je možné ju doplniť screen roletami alebo posuvným sklom po bokoch, kedy sa dá vytvoriť jeden celok aj na celú zimu.

Bioklimatická Pergola, Otočná-Naklápacia Lamelová Pergola BIO MIRA 2 →

Mira 2 je samonosná pergola s 2 základnými stojkami a kotvením do steny. Strechu pergoly tvoria hliníkové lamely, ktoré možno otáčať od 0° do 140° s tesnením a bočným odtokom vody. Pergolu Mira 2 možno spriahnuť v modulovom systéme vedľa seba alebo za sebou. Do pergoly je možné integrovať LED bodové osvetlenie. Pergolu možné rozšíriť o tieniace prvky - screenové rolety či vonkajšie žalúzie a doplniť o dažďový a teplotný snímač v prípade použitia anti-snow systému proti zasnežovaniu lamiel. Prednosti a výhody: Hliníkové lamely s otočením 0° až 140°, bočný odtok vody integrovaný do stojky, ochrana proti dažďu a snehu (max. zaťaženie 140 kg/m2), vysoká odolnosť proti vetru, možnosť integrácie screenových roliet či vonkajších žalúzií, možnosť afinity pergol, ľubovoľná RAL farba konštrukcie vrátane antracitovej štruktúry.

Bioklimatická Pergola, Otočná-Naklápacia Lamelová Pergola BIO MIRA 4 →

Mira 4 je samonosná pergola so 4 základnými stojkami. Strechu pergoly tvoria hliníkové lamely, ktoré možno otáčať od 0° do 140° s tesnením a bočným odtokom vody. Pergolu Mira 4 možno spriahnuť v modulovom systéme vedľa seba alebo za sebou.Do pergoly je možné integrovať LED bodové osvetlenie. Pergolu možné rozšíriť o tieniace prvky - screenové rolety či vonkajšie žalúzie a doplniť o dažďovýj a teplotný snímač v prípade použitia anti-snow systému proti zasnežovaniu lamiel. Prednosti a výhody: Hliníkové lamely s otočením 0° až 140°, bočný odtok vody integrovaný do stojky, ochrana proti dažďu a snehu (max. zaťaženie 140 kg/m2), vysoká odolnosť proti vetru, možnosť integrácie screenových roliet či vonkajších žalúzií, možnosť afinity pergol, ľubovoľná RAL farba konštrukcie vrátane antracitovej štruktúry.

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  google+ 
Bezplatné PARKOVANIE: 
parkovať môžete na našich vyhradených parkovacích miestach, alebo pred hotelom Viktor.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
bg1