+421 22 10 25 972
ReflexRol s.r.o., Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/Pergoly/BIOKLIMATICKÉ A NAKLÁPACIE PERGOLY BIO

Bioklimatické lamelové otočné a naklápacie pergoly BIO

Regulujte si sami ako len Vy chcete slnečné lúče, ktoré sa Vás majú dotýkať. S našou pergolou je možné všetko, len si naklonte, otočte lamely ako si Vy prajete. Pergola Vás chráni pred snehom, dažďom, slniečkom a je možné ju doplniť screen roletami alebo posuvným sklom po bokoch, kedy sa dá vytvoriť jeden celok aj na celú zimu.

Bioklimatická otočná a naklápacia lamelová pergola BIO ARTOSI →

Pergola s inovatívnym a čistým dizajnom z vývojového oddelenia spoločnosti Isotra. Základné rozmery výrobku šírka 4 m a výsuvu až 7 m spĺňajú prísne nároky na súčasný užívateľský komfort. Hliníkové lamely je možné orientovať od 0 ° do 130 °, samozrejmosťou je tesnenie a sklon lamiel pre riadený odtok vody stojkou. Nosnosť lamiel je min. 30 kg / m2, pre rozmer napr. 4 × 4 m je to 60 kg / m2. Do pergoly je možné integrovať tieniace prvky - screenové rolety či vonkajšie žalúzie a LED osvetlenie. Prednosťou pergoly ARTOS je možnosť rozdelenia strechy na viac nezávislých sekcií, ktoré sú ovládané individuálne podľa pozície slnečných lúčov. Stojku pergoly možno umiestniť až o 1 m mimo roh pergoly (v smere výsuvu pergoly). Jednotlivé pergoly bude možné spřažit, v spoji pergol bude použitá len jedna stojka (vývojovej fázy). Pergolu ARTOS možné zostaviť až 5 spôsoby, v kombinácii voľne stojace či kotvená do steny. Montáž je možné vykonať svojpomocne. Vzhľadom k prokazovaným parametrom je cena významnou konkurenčnou výhodou. Prednosti a výhody: -Výroba pergoly na presný rozmer v cm -Možnosť umiestniť stojky až o 1 m mimo roh pergoly (v smere výsuvu pergoly) -Nízka záložné výška strešného profilu vrátane otvorenia lamiel - celkom 25 cm -Možnosť rozdelenia lamiel strechy pergoly do viacerých nezávislých sekcií, samostatne ovládateľných -Čistý a elegantný dizajn -Jednoduchá montáž / demontáž lamiel a variabilita zostavenie pergoly -Uhol otvorenia lamiel 130 ° -Nosnosť lamiel min. 30 kg / m2, v závislosti na ploche pergoly -Možnosť LED pásku po stranách výsuvu pergoly -Možnosť integrácie tieniacej techniky - screenové rolety, vonkajšie žalúzie -Možné afinity pergol (vývojová fáza) -Cena vzhľadom k parametrom výrobku -vlastný vývoj

Bioklimatická otočná a naklápacia lamelová pergola BIO MIRA 2 →

Mira 2 je samonosná pergola s 2 základnými stojkami a kotvením do steny. Strechu pergoly tvoria hliníkové lamely, ktoré možno otáčať od 0° do 140° s tesnením a bočným odtokom vody. Pergolu Mira 2 možno spriahnuť v modulovom systéme vedľa seba alebo za sebou. Do pergoly je možné integrovať LED bodové osvetlenie. Pergolu možné rozšíriť o tieniace prvky - screenové rolety či vonkajšie žalúzie a doplniť o dažďový a teplotný snímač v prípade použitia anti-snow systému proti zasnežovaniu lamiel. Prednosti a výhody: Hliníkové lamely s otočením 0° až 140°, bočný odtok vody integrovaný do stojky, ochrana proti dažďu a snehu (max. zaťaženie 140 kg/m2), vysoká odolnosť proti vetru, možnosť integrácie screenových roliet či vonkajších žalúzií, možnosť afinity pergol, ľubovoľná RAL farba konštrukcie vrátane antracitovej štruktúry.

Bioklimatická otočná a naklápacia lamelová pergola BIO MIRA 4 →

Mira 4 je samonosná pergola so 4 základnými stojkami. Strechu pergoly tvoria hliníkové lamely, ktoré možno otáčať od 0° do 140° s tesnením a bočným odtokom vody. Pergolu Mira 4 možno spriahnuť v modulovom systéme vedľa seba alebo za sebou.Do pergoly je možné integrovať LED bodové osvetlenie. Pergolu možné rozšíriť o tieniace prvky - screenové rolety či vonkajšie žalúzie a doplniť o dažďovýj a teplotný snímač v prípade použitia anti-snow systému proti zasnežovaniu lamiel. Prednosti a výhody: Hliníkové lamely s otočením 0° až 140°, bočný odtok vody integrovaný do stojky, ochrana proti dažďu a snehu (max. zaťaženie 140 kg/m2), vysoká odolnosť proti vetru, možnosť integrácie screenových roliet či vonkajších žalúzií, možnosť afinity pergol, ľubovoľná RAL farba konštrukcie vrátane antracitovej štruktúry.

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  
Bezplatné PARKOVANIE: 
PARKOVAŤ môžete na našich vyhradených parkovacích miestach, alebo pred hotelom Viktor.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1