+421 22 10 25 972
ReflexRol/Pergoly/BIOKLIMATICKÉ A NAKLÁPACIE PERGOLY BIO

Bioklimatické Pergoly, Naklápacie Lamelové Pergoly BIO

Regulujte si sami ako len Vy chcete slnečné lúče, ktoré sa Vás majú dotýkať. S našou pergolou je možné všetko, len si naklonte lamely ako si Vy prajete. Pergola Vás chráni pred snehom, dažďom, slniečkom a je možné ju doplniť screen roletami alebo posuvným sklom po bokoch, kedy sa dá vytvoriť jeden celok aj na celú zimu.

Bioklimatická Pergola, Naklápacia Lamelová Pergola BIO PLACEO →

Najpredávanejšia pergola PLACEO tvorí jedinečný prvok plniaci funkciu tienenia, zastrešenie a regulovateľné ventilácie. Je navrhnutá v minimalistickom dizajne s rovinnou strechou a ostrými pravouhlými rysmi nosnej konštrukcie. V zatvorenej polohe vďaka unikátnemu tvaru strešných profilov dokonale odvádza dažďovú vodu a zaisťuje tak udržanie suchého prostredia v priestore pod pergolou. Elektromechanické polohovanie strešných lamiel prináša vysoký komfort ovládania a umožňuje presné nastavenie miery tienenia, resp. množstvo prenikajúcich slnečných lúčov. Na zabezpečenie dokonalej odolnosti je pergola PLACEO vyrobená z pevnej hliníkovej zliatiny s komponentmi z nehrdzavejúcej ocele. Tým je garantovaná jednak odolnosť voči atmosférickým vplyvom a korózii, ale aj dlhá životnosť systému. Konštrukcia je práškovo lakovaná podľa vzorkovníka RAL. Hlavné prednosti: • Uzavretý tvar profilov lamiel pre vysokú tuhosť a odolnosť voči zaťaženiu vetrom a snehom. • Integrovaný odkvap v obvodovom profile odvádzajúce dažďovú vodu nosným stĺpom preč. • Elektromechanické polohovanie strešných profilov pomocou diaľkového ovládania. • Natočenie lamiel v uhle až 140 °. • Možnosť umiestnenia tesnenie medzi jednotlivé lamely, čím sa zníži prievzdušnosť strechy pergoly.

Bioklimatická Pergola, Naklápacia Lamelová Pergola BIO OPERA →

Pergola OPERA je bioklimatická, tzn. že pri slnečnom žiarení sa dajú naklopiť lamely aby teplý vzduch stúpal hore a zároveň lamely zachytávajú slnečné žiarenie. Zároveň pergola dokáže chrániť pred dažďom a voda odteká do integrovaných žľabov vo vodiacich lištách. Bočné steny pergoly OPERA je možné vyhotoviť s integrovanými bočnými screenovými roletami.

Bioklimatická Pergola, Naklápacia Lamelová Pergola BIO VISION →

Pergola VISION je bioklimatická, tzn. že pri slnečnom žiarení sa dajú naklopiť lamely aby teplý vzduch stúpal hore a zároveň lamely zachytávajú slnečné žiarenie. Zároveň pergola dokáže chrániť pred dažďom a voda odteká do integrovaných žľabov vo vodiacich lištách.

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  google+ 

 

Staňte sa našim
obchodným partnerom

Ak sa chcete stať našim obchodným partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
bg1