+421 22 10 25 972
ReflexRol, Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/Markízy/MARKÍZY NA ZIMNÉ ZÁHRADY/tienenie zimných záhrad VERANDA HRV80-zip

Markíza na zimnú záhradu VERANDA HRV80-zip →

O produkte

Ochrana pred slnkom sa stala neoddeliteľnou súčasťou našich domovov. Najmä potom tá, ktorá nemá obdobu z hľadiska pohodlia, dizajnu a bezpečnosti. Veranda HRV80-ZIP spĺňa nielen tieto požiadavky, ale oveľa viac. Toto nové riešenie zatienenia verandy je teraz elegantnejší, štíhlejší a vyniká svojimi vlastnosťami. Veranda HRV80-ZIP umožňuje regulovať prienik slnečného svitu do miestnosti a zamedziť nepríjemne vysokému množstvo svetla i tepla. Látka je chránená a zvinutá v boxe, ktorý je v úplne zatiahnutej pozícii rolety uzavretý dolnom profilom, vďaka ktorému ostanú farby látky jasné po dlhé roky. Látka vytvára vizuálne pohodlie domova, tepelnú aj zvukovú izoláciu, môže byť zatemňujúce, ale aj priesvitná, je extrémne trvanlivá, odpudzuje špinu a odoláva požiaru, spolu s Vašim domovom bude tvoriť dokonalú súhru. Systém je navrhnutý tak, aby ľahko prekonal akékoľvek menšie tolerancie v usadenie konštrukcie strechy. Celý systém je vyrobený z nekorodujúcich materiálov. Veranda HRV80-ZIP je vybavená zipsovým systémom, ktorý zabezpečuje, že látka zostáva náležite napnutá v každej polohe dolného profilu a zabraňuje vykĺznutiu látky z vodiacich líšt. Box je upevnený na vodiacich lištách. Bezpečná vzdialenosť látky od strechy zimnej záhrady či pergoly je zaistená pomocou vodiacich líšt a lankového pružinového systému. Vďaka integrovanému LED osvetlenie si budete môcť verandu užívať ešte dlhšie a dlhé letné večery tak budú ešte príjemnejšie. Prednosti a výhody: - Ideálne pre veľké sklenené plochy až do veľkosti 25 m2 v jednom ráme, - menej slnečného svitu na zvislých sklenených plochách vďaka presahu, - neustále napnutá látka vďaka novému ZIP systému, - kompaktný box prispievajúce k sofistikovanému vzhľadu verandy, - možnosť inštalácie do strešných okien z exteriéru, - vysoká odolnosť proti vetru (až do 140 km / h), - možnosť inštalácie LED osvetlenia.

Výhody


Ochrana pred slnkomOchrana pred slnkomOchrana pred UVOchrana pred UVÚspora energieÚspora energieOchrana zdraviaOchrana zdraviaAko prebieha zaslanie dopytu?

 • 1 Prijatie

  Prijatie žiadosti na vypracovanie cenovej ponuky, prípadné kontaktovanie zákazníka za účelom upresnenia objednávky.

 • 2 Ponuka

  Spracujeme a zašleme cenovú ponuku.

 • 3 Kontaktovanie

  Kontaktovanie zákazníka, či bola doručená cenová ponuka s možnosťou vysvetlenia obsahu cenovej ponuky.

 • 4 Zameranie

  V prípade odsúhlasenia - dohodnutie termínu zamerania výrobkov.

 • 5 Výroba, montáž

  Po prijatí objednávky nasleduje komunikácia ohľadne výroby a termínu plánovania montáže.


ReflexRol & VizioDron s.r.o.  

Kaukazská 33
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1