+421 22 10 25 972
ReflexRol s.r.o., Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/Blog

Predokenné vonkajšie žalúzie: termoregulácia, ochrana súkromia a úspora energie

Štýlové vonkajšie tienenie, ktoré spája súkromie, bezpečnosť a ideálne množstvo prenikajúceho svetla. Vonkajšie žalúzie zažívajú zaslúžený rozkvet.

Doprajte si pohodlie vďaka motorizácii a automatizácii závesov Irismo a Glydea od Somfy

Motorizované vonkajšie žalúzie a rolety pozná každý. Viete však, že i svoje interiérové závesy môžete pripojiť k automatizácii domácnosti? Záclony a závesy ovplyvňujú prenikanie prirodzeného svetla a chránia pred zvedavými pohľadmi zvonku. Veľmi dôležitá je aj ich dekoratívna funkcia - zdobia váš interiér. Hravo zútulnia váš domov.

Horúčave v podkroví zabráni vonkajšia roleta na strešnom okne VELUX

Letné počasie je neúprosné a Slováci bývajú v posledných rokoch nútení vysporiadať sa aj s tropickými teplotami. Preto hľadajú spôsoby, ako ochladiť svoje domy a byty. Stále častejšie pritom volia vonkajšie tieniace doplnky VELUX, ktoré zabraňujú prehrievaniu. Nedovolia totiž slnečným lúčom preniknúť až k oknu a ohriať tak vzduch v miestnosti, takže doma ostáva prijemný chládok. 

Pergola na západ, spálňa na sever? Najlepšia orientácia miestností

Staviate alebo rekonštruujete rodinný dom a váhate, kam najlepšie umiestniť jednotlivé miestnosti? Aká orientácia je najvýhodnejšia ohľadom množstva svetla, teploty alebo nutnosti tienenia?

Veranda HRV80-ZIP-2P – až sa jar spýta, čo ste robili v zime

Sotva začínate myslieť na Vianoce a máte pocit, že jar je ešte ďaleko? Pozor, aby vás neprekvapilo! Spočítajte si s nami dni do jari a buďte pripravení na prvé jarné lúče, ktoré by vás chceli oslňovať pri posedení pred domom: schovajte sa pod verandu HRV80-ZIP-2P.

Bioklimatická pergola ARTOSI: maximálny komfort na terase alebo záhrade

Bioklimatické pergoly spájajú elegantný vzhľad a vysokú funkčnosť, vďaka čomu sú u zákazníkov stále obľúbenejšie. Minuloročná novinka, pergola ARTOSI, ponúka najvyššie možné pohodlie pri relaxácii na terase alebo vonku pred domom. Potrebujete úkryt pred dažďom? S pergolou ARTOSI to nie je problém.

História roliet

Všetci si spomenieme na slávnu scénu s roletou v Láskach jednej plavovlásky. Ale v skutočnosti majú rolety oveľa dlhšiu históriu. Ako vznikli a aké podoby v priebehu času nabrali?

Screenová roleta vhodná nielen do pergoly ALFA-ZIP

V Isotra pre vás neustále vymýšľame a vyvíjame nové produkty. Tým najaktuálnejším je screenové roleta ALFA-ZIP, ktorá sa ideálne hodí do pergoly, môžete ju ale použiť aj ako klasické vonkajšie tienenie.

Vonkajšia roleta VIVERA

Vonkajšie rolety prinášajú vysoký stupeň tepelnej aj hlukovej izolácie a zároveň esteticky dopĺňajú budovu. Poznáte model Vivera, ktorý umožňuje dokonca integráciu siete proti hmyzu?

Markízy bez nosného profilu, alebo s ním? Ako si správne vybrať

Markízy dokážu spríjemniť posedenie na terase, balkóna alebo predzáhradke; nezaobíde sa bez nich tiež rad reštaurácií sa záhradkami na chodníku. Pri ich výbere je okrem dizajnu látky najdôležitejším faktorom konštrukcie.

1

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1