+421 22 10 25 972
ReflexRol, Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/BLOG

NOVINKA na trhu Hliníkový prístrešok pre autá Prístrešok ARTOSI

Od roku 2019, keď sme vo februári na stavebnom veľtrhu Coneco v Bratislave predstavili náš bestseller bioklimatickú hliníkovú pergolu ARTOSI, došlo k mnohým jej vylepšeniam a bolo k nej pridaných viac príslušenstva a doplnkov ako LED osvetlenie, screenové rolety ALFA-ZIP alebo ALFA-ZIP PLUS , posuvné zasklenie ARTOSI GLASS. Teraz však dávame inováciám úplne iný rozmer a tým je dokonalé zladenie pergoly a prístrešku pre autá na jednom pozemku vďaka našej novinke na trhu - prístrešku pre autá Prístrešok ARTOSI.

Pergola, markíza, slnečník? Ako zastrešiť a zatieniť terasu

Terasa pri bytu alebo domu je ideálnym miestom na relaxáciu a pobyt na čerstvom vzduchu od jari do jesene. Aby tam ale bolo príjemne, aj keď poprcháva alebo páli slnko, je potrebné ju vhodne zatieniť, prípadne zastrešiť. Aké sú možnosti?

Ako ušetriť za kúrenie a energie

Ceny energií stúpajú a každá domácnosť bude musieť hľadať cesty, ako ušetriť. Zistite, kadiaľ vám z bytu uteká najviac tepla a peňazí.

Markízy – história a využitie

Považujete markízy len za ozdobu reštauračných záhradiek? To by bola škoda – markízy zvládnu krásne zatieniť terasu aj balkón. Zaujíma vás, ako vznikli a aké sú ich druhy?

Výhody bioklimatickej pergoly, ktoré si na prvý pohľad neuvedomíte

Aký prístrešok na záhradu? Hliníková bioklimatická pergola má množstvo jedinečných vlastností, ktoré dokážu pobyt na terase spríjemniť.

Rohová vonkajšia žalúzia revolučné riešenie pre rohové portály

Máte okná v rohu budovy, či už ide o vonkajší alebo vnútorný roh? Teraz ich môžete pohodlne zatieniť bez toho, aby v zlome zostávala vodiaca lišta a rušila výhľad po vytiahnutí žalúzie. Jediná podmienka je pravý uhol, teda deväťdesiatstupňový roh.

Predokenné vonkajšie žalúzie: termoregulácia, ochrana súkromia a úspora energie

Štýlové vonkajšie tienenie, ktoré spája súkromie, bezpečnosť a ideálne množstvo prenikajúceho svetla. Vonkajšie žalúzie zažívajú zaslúžený rozkvet.

Doprajte si pohodlie vďaka motorizácii a automatizácii závesov Irismo a Glydea od Somfy

Motorizované vonkajšie žalúzie a rolety pozná každý. Viete však, že i svoje interiérové závesy môžete pripojiť k automatizácii domácnosti? Záclony a závesy ovplyvňujú prenikanie prirodzeného svetla a chránia pred zvedavými pohľadmi zvonku. Veľmi dôležitá je aj ich dekoratívna funkcia - zdobia váš interiér. Hravo zútulnia váš domov.

Horúčave v podkroví zabráni vonkajšia roleta na strešnom okne VELUX

Letné počasie je neúprosné a Slováci bývajú v posledných rokoch nútení vysporiadať sa aj s tropickými teplotami. Preto hľadajú spôsoby, ako ochladiť svoje domy a byty. Stále častejšie pritom volia vonkajšie tieniace doplnky VELUX, ktoré zabraňujú prehrievaniu. Nedovolia totiž slnečným lúčom preniknúť až k oknu a ohriať tak vzduch v miestnosti, takže doma ostáva prijemný chládok. 

Pergola na západ, spálňa na sever? Najlepšia orientácia miestností

Staviate alebo rekonštruujete rodinný dom a váhate, kam najlepšie umiestniť jednotlivé miestnosti? Aká orientácia je najvýhodnejšia ohľadom množstva svetla, teploty alebo nutnosti tienenia?

1

ReflexRol & VizioDron s.r.o.  

Kaukazská 33
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1