+421 22 10 25 972
ReflexRol s.r.o., Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/Blog

Screenová roleta vhodná nielen do pergoly ALFA-ZIP

V Isotra pre vás neustále vymýšľame a vyvíjame nové produkty. Tým najaktuálnejším je screenové roleta ALFA-ZIP, ktorá sa ideálne hodí do pergoly, môžete ju ale použiť aj ako klasické vonkajšie tienenie.

Vonkajšia roleta VIVERA

Vonkajšie rolety prinášajú vysoký stupeň tepelnej aj hlukovej izolácie a zároveň esteticky dopĺňajú budovu. Poznáte model Vivera, ktorý umožňuje dokonca integráciu siete proti hmyzu?

Markízy bez nosného profilu, alebo s ním? Ako si správne vybrať

Markízy dokážu spríjemniť posedenie na terase, balkóna alebo predzáhradke; nezaobíde sa bez nich tiež rad reštaurácií sa záhradkami na chodníku. Pri ich výbere je okrem dizajnu látky najdôležitejším faktorom konštrukcie.

Tienenie strešných okien: ochráňte sa pred slnečným žiarením

Strešné okná prinášajú do podkrovia denné svetlo a umožňujú aj pohodlné vetranie. V lete sa do nich ale opiera slnko a z miestnosti pod strechou sa tak môže stať skleník. Ako na to, aby ste nezvyšovali teplotu v podkrovných miestnostiach ani o stupeň viac, než je nutné?

Vonkajšie žalúzie a panelák? Všetko ide!

Ak bývate v paneláku a máte okná na juh alebo na západ, určite to poznáte: v lete sa s postupujúcim dňom a pribúdajúcim slnečným žiarením stáva váš byt prakticky neobývateľným. Vetranie nič nevyrieši a vnútorné tienenie už si s rozpáleným oknom príliš neporadí. Predokenné rolety síce slnečná žiara odrazí, ale neprepustí ani denné svetlo.

História žalúzií

Žalúzie sú tu s nami dlhšie, než si možno myslíte: ich predchodkyne, husté okenné mriežky mašrabíjí, pomáhali strážiť súkromie v orientálnych háremoch. V 16. storočí sa začali zatienenie horizontálnymi drevenými prepážkami používať na juhu Európy - v Taliansku a južnom Francúzsku.

Tieň pre zimnú záhradu alebo pergolu: novinka Veranda HRV80-ZIP

Zimná záhrada alebo pergola so sklenenou strechou sú často najobľúbenejším a najpohodlnejším miestom z celého domu. Veľké sklenené plochy strešných okien sa ale môžu stať orieškom, keď dôjde na nutnosť zatienenie. Nová ochrana pred slnkom Veranda HRV80-ZIP je pripravená špeciálne na veľké okná zimných záhrad - dokáže pokryť tabuľu až o veľkosti 25 m2 v jednom ráme. Na strešné okná ju možno nainštalovať z exteriéru.

Výhody pergoly ARTOSI

V minulom článku na blogu sme vám predstavili našu novú pergolu ARTOS. Aké sú ale všetky jej prednosti?

Novinka! Bioklimatická pergola utlmia páliace slnko, dážď aj sneh.

Radi grilujete a trávite čas na záhrade alebo terase, ale plány vám niekedy skazia rozmary počasia? Máme riešenie: Bioklimatická pergolu ARTOSI s naklápacími lamelami.

Žalúzie proti hluku? Zamilujte si benefity vonkajších žalúzií.

Vonkajšie žalúzie majú celý rad funkcií. Najväčším dôvodom, prečo si ich ľudia kupujú, je tienenie interiéru a ochrana súkromia. Vonkajšie žalúzie po spustení neprepúšťa svetlo a vy tak nemusíte vstávať s prvými rannými lúčmi. Používajú sa ako na rodinných domoch, tak na komerčných budovách.

1

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1