+421 22 10 25 972
ReflexRol/Markízy/TERASOVÉ MARKÍZY VÝSUVNÉ

Terasové a Balkónové Markízy

Terasové markízy sú najobľúbenejsie medzi tienením v exteriéry. Sú veľmi praktické, pomáhajú nám svojim tieňom a ľahko sa ovládajú, či už manuálne alebo motoricky.

Terasová Markíza Výsuvná Markíza SIRUIS →

Jednoduchý tvar a rýchla montáž - to sú prednosti markízy SIRIUS. Konštrukciu markízy tvoria konzoly, nosný profil, kĺbové ramená, válec pre navíjanie poťahu, výpadový profil a ovládací mechanizmus. Sklon ramien je možné nastaviť v medziach od 5° do 40°. Vo zvynutom stave je možné markízu chrániť strieškou. Markízu je možné upevniť čelne na fasádu alebo do stropu.

Terasová Markíza, Výsuvná Markíza RIVIERA →

Kvalitná a estetická konštrukcia markízy nachádza uplatnenie pri tienení terás rodinných domov alebo balkónov, ale je tiež vhodná pre komerčné účely na zatienenie reštauračných záhradiek alebo výkladných skríň.

Balkónové Markízy RIMINI, Markíza na Balkón →

Táto markíza nachádza uplatnenie pri zatienení presklených plôch od priameho slnečného žiarenia a dotvára estetický vzhľad budov. Je vhodná aj pre zatienenie balkónov a lodžií. Je možné ju využiť pre komerčné účely pri tienení výkladných skríň a je vhodným nosičom reklamných nápisov.

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  google+ 

 

Staňte sa našim
obchodným partnerom

Ak sa chcete stať našim obchodným partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
bg1