+421 22 10 25 972
ReflexRol, Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/SOMFY

Ovládanie domácnosti od Somfy

Predstavte si domov, ktorý sa jediným kliknutím vo vašom mobilnom telefóne prispôsobí vášmu prianiu. Nemusíte snívať! Vaše sny splní automatizácia domácnosti od spoločnosti Somfy. Jednoducho tak budete ovládať žalúzie, rolety, markízy a ďalšie tienenie, ale i osvetlenie, garážové a vjazdové brány


E-SHOP SOMFY
O systéme TaHoma® switch

O systéme TaHoma® switch

Prepojte svoje rolety, žalúzie, markízy, garážovú a vjazdovú bránu, osvetlenie, produkty zabezpečenia domácnosti a kúrenie do jedného celku a majte svoju domácnosť vždy pod kontrolou.

Svoje dva obľúbené scenáre môžete jednoducho nastaviť priamo na dvoch tlačidlách na zariadení TaHoma® switch a kedykoľvek ich vyvolate jediným kliknutím. Ďalšie scenáre môžete uložiť do aplikácie TaHoma vo svojom chytrom telefóne, kde môžete všetko jednoducho nastaviť a ovládať jednotlivé prvky svojej domácnosti. Na diaľku si môžete kedykoľvek skontrolovať celú domácnosť.

Scenáre pre pohodlné bývanie

Pripravte si rôzne scenáre, ktoré môžete kedykoľvek vyvolať jediným kliknutím. Napríklad, keď odchádzate z domu, alarm sa automaticky zakóduje, kamery sa aktivujú, kúrenie sa stlmí, aby nedošlo k nadmernému prehrievaniu, žalúzie a rolety sa nastavia do požadovanej polohy, všetky svetlá vybavené chytrými žiarovkami Phillips Hue sa vypnú, garážová brána a vjazdová brána sa otvoria, chytrý zámok Somfy Door Keeper sa za vami bezpečne zamkne a po odchode autom sa dvere a brána zatvoria.

Scenáre pre pohodlné bývanie Dizajn TaHoma® switch sa vám hodí do každého štýlu interiéru.

Všetko si môžete odkiaľkoľvek prekontrolovať a vyriešiť. Naviac vďaka prednastaveným scenárom môže systém robiť všetko za vás. Jednoducho tak získate viac bezpečia i ušetríte na spotrebe energie.

Connexoon od Somfy S TaHoma® switch ovládate celú domácnosť odkiaľkoľvek. Stačí aplikácia vo vašom smartphone.
Somfy Door Keeper

Somfy Door Keeper

Ďalším užitočným pomocníkom je chytrý zámok Somfy Door Keeper, s ktorým jednoducho a odkiaľkoľvek odomknete svoj dom alebo byt pomocou svojho telefónu. Kedykoľvek a odkiaľkoľvek môžete skontrolovať, či je váš domov naozaj zamknutý, alebo dokonca na diaľku otvoriť dvere, aby vám kuriér mohol položiť balík k dverám. Chystáte sa na dovolenku? Potom môžete susedovi poskytnúť prístup, aby sa týždeň staral o vášho domáceho miláčika. Inštalácia chytrého zámku nevyžaduje vŕtanie, takže nemusíte nijak upravovať svoje dvere.

Somfy ONE

Ešte viac bezpečia vám dopraje kompatibilný bezdrôtový alarm s integrovanou kamerou, sirénou a detektorom pohybu. Predstavujeme vám Somfy ONE, ktorý jednoducho inštalujete a ešte jednoduchšie ovládate pomocou chytrého telefónu. Somfy ONE môže fungovať samostatne, ale pre väčšie pohodlie ho odporúčame zapojiť do systému TaHoma® switch.

Somfy ONE
Somfy Kamery

Kamery

Interiérové a vonkajšie kamery od Somfy dokonale postrážia váš domov. Nemusíte sa tak celý deň strachovať, čo sa u vás deje. Cez Somfy ONE a vonkajšiu kameru môžete hovoriť a rovno tak zasiahnuť.

V nastavení Somfy Vonkajšej kamery môžete vybrať obmedzenú oblasť sledovania – kamera tak sníma, ako chodia ľudia za plotom, ale nevyhlási poplach. Alarm sa spustí, až keď nezvaný hosť vojde na váš pozemok.

Chytrý alarm

Viac bezpečia pre vašu rodinu a majetok zaistí tiež chytrý bezdrôtový alarm, ktorý môžete ovládať pomocou aplikácie vo svojom mobilnom telefóne. Home Alarm dokonca dokáže rozpoznať vašich domácich maznáčikov. Nemusíte sa tak báť, že by vaša mačka spustila poplach.

A keď vypadne prúd? Alarm sa automaticky prepne na iný zdroj energie – svoju vlastnú batériu.

Chytrý alarm
Chytré vykurovanie

Chytré vykurovanie

Majte u vás doma vždy príjemnú teplotu. Somfy Termostat vám pomôže jednoducho zakúriť alebo klimatizovať domov na diaľku, napríklad než sa vrátite z práce. Inštalácia je jednoduchá a ľahké je i ovládanie. Naviac vďaka funkciám kalendára a geolokácie môžete ušetriť nemalé peniaze. Somfy Termostat je kompatibilný so systémom TaHoma® switch.

Nezabudnite si zaobstarať aj chytré termostatické hlavice, s ktorými dosiahnete v každej miestnosti inú teplotu. Napríklad v spálni môžete mať menej stupňov na spanie ako v obývačke.

Zaujíma vás to viac? Pýtajte sa

Prajete si vedieť o automatizácii domácnosti viac? Neváhajte sa na nás obrátiť.


E-SHOP SOMFY

ReflexRol & VizioDron s.r.o.  

Kaukazská 33
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1