+421 22 10 25 972
ReflexRol s.r.o., Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/SOMFY

Ovládanie domácnosti od Somfy

Predstavte si domov, ktorý sa jediným kliknutím vo vašom mobilnom telefóne prispôsobí vášmu prianiu. Nemusíte snívať! Vaše sny splní automatizácia domácnosti od spoločnosti Somfy. Jednoducho tak budete ovládať žalúzie, rolety, markízy a ďalšie tienenie, ale i osvetlenie, garážové a vjazdové brány.

Ovládanie domácnosti od Somfy Zaisťujeme inštaláciu aj servis výrobkov Somfy.

Aký systém automatizácie zvoliť?

Na výber máte z dvoch systémov – TaHoma® a Connexoon. Zatiaľ čo TaHoma® je komplexný systém automatizácie domácnosti, Connexoon tvoria aplikácie v mobilnom telefóne, ktoré ovládajú na začiatku napríklad len tienenie a osvetlenie.

O systéme TaHoma®

Prepojte svoje rolety, žalúzie, markízy, garážovú a vjazdovú bránu, osvetlenie a kúrenie do jedného celku a majte svoju domácnosť vždy pod kontrolou.

Systém TaHoma® od Somfy Dizajn TaHoma® sa vám hodí do každého štýlu interiéru.

Všetko si môžete odkiaľkoľvek prekontrolovať a vyriešiť. Naviac vďaka prednastaveným scenárom môže systém robiť všetko za vás. Jednoducho tak získate viac bezpečia i ušetríte na spotrebe energie.

Connexoon od Somfy S TaHoma® ovládate celú domácnosť odkiaľkoľvek. Stačí aplikácia vo vašom smartphone.
Connexoon od Somfy

O systéme Connexoon

Postačí vám ovládať napríklad len tienenie ako žalúzie, rolety alebo markízy? Potom vám odporučíme jednu alebo dve z troch aplikácií Connexoon pre váš chytrý telefón. Každá z nich sa stará o inú časť vášho domova.

Somfy Connect

Skontrolujte svoj systém TaHoma® odkiaľkoľvek a hravo ho ovládajte na diaľku napríklad rozhraním Somfy Connect.

Somfy Doorlock

Ďalším užitočným pomocníkom je chytrý zámok Somfy Doorlock, s ktorým jednoducho a odkiaľkoľvek odomknete svoj dom alebo byt pomocou svojho telefónu. Inštalácia nevyžaduje vŕtanie, takže nemusíte nijak upravovať svoje dvere.

Somfy Doorlock Prepojte Somfy Doorlock so systémom automatizácie domácnosti TaHoma® a získajte viac pohodlia

Somfy ONE

Ešte viac bezpečia vám dopraje kompatibilný bezdrôtový alarm s integrovanou kamerou, sirénou a detektorom pohybu. Predstavujeme vám Somfy ONE, ktorý jednoducho inštalujete a ešte jednoduchšie ovládate pomocou chytrého telefónu. Somfy ONE môže fungovať samostatne, ale pre väčšie pohodlie ho odporúčame zapojiť do systému TaHoma®.

Somfy ONE Spoľahnite sa na Somfy ONE
Somfy ONE Domáca pohoda začína u správnej teploty interiéru

Somfy Termostat

Majte u vás doma vždy príjemnú teplotu. Somfy Termostat vám pomôže jednoducho zakúriť alebo klimatizovať domov na diaľku, napríklad než sa vrátite z práce. Inštalácia je jednoduchá a ľahké je i ovládanie. Naviac vďaka funkciám kalendára a geolokácie môžete ušetriť nemalé peniaze. Somfy Termostat je kompatibilný so systémom TaHoma®.

Chytrý alarm

Viac bezpečia pre vašu rodinu a majetok zaistí tiež chytrý bezdrôtový alarm, ktorý môžete ovládať pomocou aplikácie vo svojom mobilnom telefóne. Home Alarm dokonca dokáže rozpoznať vašich domácich maznáčikov. Nemusíte sa tak báť, že by vaša mačka spustila poplach.

A keď vypadne prúd?Alarm sa automaticky prepne na iný zdroj energie – svoju vlastnú batériu.

Home Alarm Somfy Váš domov nikdy nebol vo väčšom bezpečí
Somfy vonkajšie kamery Získajte prehľad o svojej domácnosti na diaľku!

Kamery

Interiérové a vonkajšie kamery od Somfy dokonale postrážia váš domov. Nemusíte sa tak celý deň strachovať, čo sa u vás deje. Cez Somfy ONE a vonkajšiu kameru môžete hovoriť a rovno tak zasiahnuť.

V nastavení Somfy Vonkajšej kamery môžete vybrať obmedzenú oblasť sledovania – kamera tak sníma, ako chodia ľudia za plotom, ale nevyhlási poplach. Alarm sa spustí, až keď nezvaný hosť vojde na váš pozemok.

Zaujímá vás viac? Pýtajte sa

Prajete si vedieť o automatizácii domácnosti viac? Neváhajte sa na nás obrátiť.


Kontaktujte nás

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1