+421 22 10 25 972
ReflexRol, Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/Markízy/KAZETOVÉ MARKÍZY VÝSUVNÉ

Kazetové výsuvné markízy

Vylepšené výsuvné markízy opatrené kazetou. Pridanou hodnotou je ochrana poťahu pred vplyvmi počasia a vyššia estetika vďaka skrytým funkčným prvkom markíz.

Kazetová výsuvná markíza EMMA →

Nechajte sa inšpirovať dizajnovými trendmi a vytvorte zo svojej terasy alebo balkóna príjemné miesto na relaxáciu s novými typmi markíz JASMINA, STELLA, EMMA, DAKOTA, OLIVIA. Široká kolekcia kvalitných farebných látok umožní výber podľa vašich predstáv. Markízy sú spojením praktickosti a elegancie. Predstavujú účinnú ochranu proti slnečným lúčom a dokresľujú vzhľad vášho domu. Vďaka jednoduchej konštrukcii a kvalitnému vyhotoveniu sa často používajú nielen na zatienenie terás rodinných domov, ale aj v komerčnej sfére. Prednosti a výhody: zastrešenie malých aj veľkých priestorov terás a veránd, široká kolekcia látok DICKSON so špeciálnou povrchovou úpravou, možnosť elektrického ovládania, maximálny výsun 3,5 m.

Kazetová výsuvná markíza DAKOTA →

Markíza DAKOTA so svojím kubistickým čiže štvorcovým dizajnom, zaručuje harmonický vzhľad fasády domu. Uzatvorený kazetový systém zaisťuje, že tkanina je úplne chránená, a to aj na miestach vystavených dažďu alebo vetru. Ochrana pred slnkom vo dne a ochrana proti poveternostným vplyvom v noci. Markízu DAKOTA je možné doplniť osvetlením integrovaným do spodnej časti profilu alebo ďalším doplnkovým vybavením (napr.: teplomety).

Kazetová výsuvná markíza OLIVIA →

Markíza OLIVIA patrí medzi luxusné modely kazetových markíz v celoeurópskom meradle. Technologicky prepracovaný výrobok splňuje aj ty najnáročnejšie požiadavky zákazníkov na luxus, pohodlie a dokonalú funkčnosť v spojení s dlhoročnou životnosťou. Vďaka dĺžke výsuvu 4 metre je ideálna pre zatienenie veľkých terás. Originálnym doplnkom markíz OLIVIA je elektricky ovládaný spúšťací čiže výsuvný volán. K markízam je možné pridať osvetlenie integrované do spodnej časti profilu alebo ďalšie doplnkové vybavenie (napr.: teplomety). Markízy je možné spojiť až do celkovej šírky 12 m (2 ks markíz).

ReflexRol & VizioDron s.r.o.  

Kaukazská 33
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1