+421 22 10 25 972
ReflexRol/O nás

O nás

ReflexRol a Alu-Redőny Kft

Ako firma ReflexRol pôsobíme od roku 2014. V predmetnej sfére tieniacej techniky pôsobím od roku 2004, od tohto obdobia som pôsobil ako projektový manažér a obchodný zástupca v tieniacej technike. V rokoch od 2009-2013 som pracoval pre firmu Alu-Redony Kft a ROMA KG ako projektový manažér a obchodný zástupca pre SR a ČR. Za tento čas som mal možnosť nabrať skúsenosti a odvahu, ktoré teraz uplatňujem v našej firme. 

Robert Farkaš
majiteľ 

Naša firma ReflexRol vznikla v spolupráci s firmou Alu-Redony Kft. ako výhradný distribútor výrobkov nemeckej firmy ROMA KG na Slovensku a na Morave.  Ponúkame exteriérovú tieniacu techniku ako sú vonkajšie rolety, žalúzie, zipSCREEN, rollSCREEN, brány, markízy, pergoly a siete proti hmyzu v širokom výbere. Ročne vyrobíme viac ako 30 tisíc výrobkov, z ktorých väčšinu tvoria rolety a protihmyzové siete. Paleta našich výrobkov sa sústavne obnovuje a rozširuje, prispôsobiac sa tým potrebám a expanzii trhu. Značnú časť našich príjmov investujeme do infraštrukturálneho a informatického vývoja. Automatizáciu výroby – prispôsobiac našim zdrojom – sústavne zvyšujeme.

Odborná spôsobilosť – Za značkou ROMA stojí vysoko motivovaný tím medzinárodnej firmy.
Viacdesaťročná výrobná skúsenosť nemeckej firmy ROMA KG. zaručuje, že sú naše výrobky spoľahlivé a vysoko kvalitné..

Presvedčivé technické riešenia

Pre našich zákazníkov ponúkame optimálne technické riešenia. Ponuku našich výrobkov sústavne rozširujeme a prispôsobujeme reálnym potrebám trhu.

Nemecká kvalita – Pri výrobe používame výlučne prvotriedne hliníkové a plastové základné materiály. Modernými strojmi a vyučenými odborníkmi sa snažíme dosiahnuť kvalitu hodnú značky ROMA.

Obchodní partneri – Vďaka sieti našich partnerov sa k výrobkom ROMA dostanete na celom území stredovýchodnej Európy. Momentálne pracujeme zhruba s 300 obchodnými partnermi.
Značka ROMA nás zaväzuje na výrobu vysoko kvalitných výrobkov a poskytnutie spoľahlivých služieb. Kvôli udržaniu vysokej úrovne sa naši partneri sústavne zúčastňujú na našich technických školeniach. Popri zabezpečeniu vysokej kvality sa snažíme našim partnerom zabezpečiť aj pomoc v otázkach logistiky, predaja, servisu, školenia a prísunu informácií.

Presné vývozy – V záujme uľahčenia práce našich partnerov poskytujeme aj kompletnú podporu: vlastným autoparkom zabezpečujeme presný vývoz objednaných výrobkov. Vývoz objednaných a vyhotovených výrobkov realizujeme týždenne po pravidelných trasách vývozu. Je pre nás samozrejmosťou, že naše záväzky plníme spoľahlivo a presne. Sme hrdí na to, že sa naši partneri vždy môžu spoľahnúť na presnosť našich vývozov.

Výroba a skladovanie

Výroba a skladovanie prebieha na ploche cca 8000 m2. Zo základných materiálov, potrebných na výrobu skladujeme optimálne zásoby, aby sme dokázali dodržať naše, na trhu nezvyčajne krátke dodacie termíny. V prípade základných farieb to znamená, že Vami vybraný výrobok môžete mať doma už aj za dva týždne.

Záruka

Na kompletné výrobky poskytujeme hoci aj 5 ročnú záruku. Na uplatnenie záruky je nevyhnutné logo AR alebo ROMA, ktoré nájdete na výrobkoch a samozrejme doklad o zakúpení výrobku.

 

Ako ďalej

Ak ste si na základe jednoduchého rozdelenia produktov našli ten, o ktorý máte záujem a chcete sa dozvedieť dalšie technické detaily, tie nájdete v technickej dokumentácii KOMPENDIUM, ktorá je Vám k dispozícii v sekcii „na stiahnutie“. Nachádzajú sa v nej všetky dôležité informácie ohľadne zabudovania tieniacej techniky na „Váš domov=Váš hrad“.

Pokiaľ máte záujem o ďalšie technické informácie, prípadne technické nákresy vo formáte napríklad .dwg, .dxf, .pdf, tieto nájdete po kliknutí na logo ROMA.

Po výbere produktu Vám ochotne poradíme našich vyškolených obchodných partnerov, ktorý sa zúčastňujú pravidelných školení, majú záujem vzdelávať sa v tieniacej technike najvýznamnejšieho výrobcu ROMA KG a Alu-Redony Kft. a hlavne nemajú záujem predávať len cenu. Poskytujú montáž a nastavenia výrobku v jeho záručnej dobe a plnia si svoje záväzky aj v pozáručnom servise.

Prajeme Vám, aby ste si našli výrobok, ktorý Vám bude slúžiť pri spríjemňovaní Vášho tepla domova.

Služby

Servis (opravy) sietí proti hmyzu - pri uvedených servisných prácach je potrebné previesť pokazené siete proti hmyzu do servisnej dielne, kde sa vymení sieťovina. Ďalej je možná výmena spojovacích hliníkových rohov a otočných pántov.

Servis (opravy) žalúzií a roliet robíme len u nás na vo výrobe. V prípade záujmu o opravu je potrebné donieť žalúziu do skladu v Petržalke, Kremnická 26, Bratislava.

Pri starších žalúziach a roletách môže nastať prípad, že pokazené komponenty nie je možné vymeniť za nové (už sa nevyrábajú), pri uvedenom probléme sa treba pripraviť na možnosť výmeny žalúzie, alebo rolety za novú.

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  google+ 
Bezplatné PARKOVANIE: 
parkovať môžete na našich vyhradených parkovacích miestach, alebo pred hotelom Viktor.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
bg2