+421 22 10 25 972
ReflexRol, Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/SCREENOVE ROLETY/SCREENOVÉ ROLETY ZIP

Screenové rolety a clony - Screen Zip

Screenové rolety dodávajú budovám nadčasový moderný vzhľad. Technické tkaniny určené pre tieto systémy zaisťujú maximálnu ochranu proti slnečnému žiareniu, prieniku tepla, a zároveň zabezpečujú optimálnu úroveň prirodzeného svetla v interiéri. Vďaka svojmu materiálovému zloženiu - sklené vlákno, PVC, polyester - sú odolné voči poveternostným vplyvom a preto sú vhodné ako pre interiérové použitie, tak hlavne pre exteriérové použitie.

Hlavnou prednosťou screenových roliet je ich čiastočná svetelná priepustnosť a variabilita. Tento typ roliet prináša tieň bez straty výhľadu do exteriéru, zároveň však sťažuje pohľad zvonku do interiérov a zachováva tak súkromie. Screenové rolety vytvárajú v interiéri optimálne tepelné podmienky a sú vynikajúcim doplnkom konceptu pasívnych stavieb.

Screenová roleta SCREEN - ALFA ZIP

Screenové rolety ALFA a ALFA PLUS vyvinuté spoločnosťou ISOTRA zaisťujú maximálnu ochranu proti slnečnému žiareniu, prieniku tepla, a zároveň zabezpečujú optimálnu úroveň prirodzeného svetlá v interiéri. Unikátnosťou screenových roliet ALFA a ALFA PLUS je ich použitie do pergol, kde sa dajú jednoducho nainštalovať pomocou špeciálneho montážneho profilu. Tieto rolety majú špeciálny systém líšt, ktoré zaisťujú vysokú odolnosť proti vetru a udržujú textíliu dokonale napnutú a na svojom mieste vo vodiacich lištách. Box môže byť ukotvený pomocou montážnych držiakov,ktoré ladia s dizajnom boxu. Screenové rolety ALFA a ALFA PLUS ponúkajú praktickú ochranu proti hmyzu, pretože priestor medzi boxom, vodiacimi lištami a látkou je kompletne uzavretý. Obe tieto rolety majú triedu odolnosti proti vetra 6 a pomocou jedného kusu rolety môžete zatieniť plochu až 15 m2 /12 m2 , záleží na zvolenom type screenovej rolety. Screenová roleta ALFA PLUS ponúka oproti screenovej rolete ALFA možnosť väčšej šírky, a to až 4,8 m. Odlišuje sa aj spodnou lištou. Prednosti a výhody Špeciálny montážny profil pre pergoly, 2 typy moderných boxov: klasický hranatý alebo moderný zaoblený, oba typy dostupné v dvoch veľkostiach, vyvážená spodná lišta pre vedenie a napnutie tkaniny, odolnosť proti vetru trieda 6, jednoduchá a rýchla montáž, garantovaná plocha pre ALFA-ZIP až 15m2 , pre ALFA PLUS-ZIP 12m2, možnosť spriahnutia až 3 roliet pre ALFA-ZIP, možnosť solárneho napájania pre ALFA-ZIP, možnosť samonosnej screenovej rolety pre Alfa-ZIP.

Screenová roleta SCREEN - ALFA ZIP PLUS

Screenová roleta ALFA PLUS ponúka oproti screenovej rolete ALFA možnosť väčšej šírky, a to až 4,8 m. Odlišuje sa aj spodnou lištou. Screenové rolety ALFA a ALFA PLUS vyvinuté spoločnosťou ISOTRA zaisťujú maximálnu ochranu proti slnečnému žiareniu, prieniku tepla, a zároveň zabezpečujú optimálnu úroveň prirodzeného svetlá v interiéri. Unikátnosťou screenových roliet ALFA a ALFA PLUS je ich použitie do pergol, kde sa dajú jednoducho nainštalovať pomocou špeciálneho montážneho profilu. Tieto rolety majú špeciálny systém líšt, ktoré zaisťujú vysokú odolnosť proti vetru a udržujú textíliu dokonale napnutú a na svojom mieste vo vodiacich lištách. Box môže byť ukotvený pomocou montážnych držiakov,ktoré ladia s dizajnom boxu. Screenové rolety ALFA a ALFA PLUS ponúkajú praktickú ochranu proti hmyzu, pretože priestor medzi boxom, vodiacimi lištami a látkou je kompletne uzavretý. Obe tieto rolety majú triedu odolnosti proti vetra 6 a pomocou jedného kusu rolety môžete zatieniť plochu až 15 m2 /12 m2 , záleží na zvolenom type screenovej rolety. Prednosti a výhody Špeciálny montážny profil pre pergoly, 2 typy moderných boxov: klasický hranatý alebo moderný zaoblený, oba typy dostupné v dvoch veľkostiach, vyvážená spodná lišta pre vedenie a napnutie tkaniny, odolnosť proti vetru trieda 6, jednoduchá a rýchla montáž, garantovaná plocha pre ALFA-ZIP až 15m2 , pre ALFA PLUS-ZIP 12m2, možnosť spriahnutia až 3 roliet pre ALFA-ZIP, možnosť solárneho napájania pre ALFA-ZIP, možnosť samonosnej screenovej rolety pre Alfa-ZIP.

Screen ALFA SOLAR-ZIP →

Screenová roleta s vonkajším solárnym napájaním predstavuje jedinečnú a plne automatizovanú roletu, ktorá je rádiovo ovládaná a má nulovú spotrebu elektrickej energie. Táto roleta pracuje na systéme tzv. fotovoltaického javu – tj. premeny slnečného žiarenia na elektrickú energiu. Ide o ekologické a energeticky veľmi účinné riešenie motorizácie pre rolety. Motor je napájaný batériou s dlhou životnosťou, dobíjanou solárnym panelom, ktorý funguje v každom počasí. Maximálna plocha 7,5 m2. Jedna solárna jednotka je možná len pre jednu screenovú roletu. - ekologické a energeticky najúspornejšie riešenie motorizácie rolety - nie je potredný prívod elektrickej energie - ovládanie s možnosťou akejkoľvek medzipolohy rolety - motor odoberá energiu len vtedy, keď ju naozaj potrebuje a je testovaný pri 10 000 cykloch – to zaisťuje jeho dlhodobú životnosť - motor zabraňuje násilnému otvoreniu rolety a tým chráni pred neoprávneným vniknutím - pohon rozpozná prekážku a automaticky sa zastaví - ak spodný profil primrzne, motor sa automaticky vypne - inštalácia bez zásahov do interiéru - prevádzková teplota batérie je od –20 °C do +70 °C - panel dodáva energiu aj pri zamračenej oblohe

Screenová roleta SCREEN ZIP →

Screenové roleta SCREEN ZIP je unikátnym screenovým systémom. Svojim prepracovaným technickým prevedením dotvára nadčasový vzhľad administratívnych budov či rodinných domov. Vďaka špeciálnemu vedeniu látky v bočných lištách systém SCREEN ZIP podstatne zvyšuje odolnosť rolety proti vetru, v uzavretej polohe čiastočne nahrádza sieť proti hmyzu, a v prípade použitia látky typu blackout zaistí veľmi účinné zatemnenie. Voľbou technické tkaniny Satin (sklené vlákno potiahnuté PVC) alebo Soltis (polyesterové vlákno s nanesenou vrstvou vrstvou PVC) možno zabezpečiť maximálnu ochranu proti slnečnému žiareniu a prieniku tepla, optimálnu úroveň prirodzeného svetla v interiéri a kontakt s vonkajším okolím. Zabudovaný motorický pohon podtrhuje moderné prevedenie systému a jeho celkový komfort. Tieto úžitkové vlastnosti robia zo systému SCREEN ZIP technologickú špičku na poli screenových roliet, ktorá účinne dopĺňa technologický koncept pasívnych budov v oblasti zatienenia.

Screenová roleta SCREEN HR8-ZIP →

Hľadáte extrémne robustná screenové roletu, ale zároveň chcete zabrániť vniknutiu hmyzu do objektu? Potom screenové roleta HR8-ZIP spĺňa obe Vaše požiadavky. Táto roleta má unikátny systém líšt, ktorý zaisťuje jej odolnosti proti vetru a udržiava textíliu dokonale napnutou a na svojom mieste vo vodiacich lištách. Roleta HR8-ZIP ponúka praktickú ochranu proti hmyzu, pretože priestor medzi boxom, vodiacimi lištami a látkou je kompletne uzavretý. Box je namontovaný decentne pred oknom, takže hrubá stavba sa nemusí perforovať a nedochádza tak k tepelným stratám. ZIP systém je unikátny vďaka skryté nerezovej pružine vo vodiacej lište. Pružina sa neopotrebováva, a tak si látka zachováva napnutie pre mnoho rokov. Touto roletou s triedou odolnosti proti vetru 3 môžete zatieniť plochu až do 18 m2 s jediným kusom tkaniny.

Podomietková screenová roleta SCREEN HR10-ZIP →

Moderné riešenie pre prvotriedne energetickú náročnosť a pre požiadavky na komfortnú vnútornú klímu v pasívnych a nízkoenergetických domoch - to všetko vystihuje zaomietacie screenové roletu HR10-ZIP. Screenové roleta HR10-ZIP sa stáva neviditeľnou vďaka boxu ukrytému v stene pred oknom. Plášť budovy nie perforovaný, nevznikajú teda žiadne tepelné mosty ani poškodenie omietky. Spodná lišta je plne integrovaná, čo znamená, že screenové roleta v zasunutom stave nie je vidieť z pohľadu exteriéru. To tiež poskytuje lepšiu ochranu tkaniny proti vetru a nepriaznivému počasiu a dodáva celému systému štýlový vzhľad. Inštalácia celej jednotky je veľmi jednoduchá. Pokiaľ chcete vymeniť screenové látku, je možné toto vykonať veľmi efektívne a jednoducho odstránením spodnej časti krytu boxu, povolením klipového mechanizmu a vybratím roletového nábalu.

Screenová roleta ISOTRA SCREEN ZIP ECONOMY →

ISOTRA SCREEN ZIP ECONOMY nadväzuje na už zavedený clonový systém ISOTRA SCREEN ZIP. Prestavuje modernú a cenovo priaznivú možnosť, ako dokonalým spôsobom zatieniť okná na všetkých typoch budov, zvýšiť obytný komfort a zároveň dosiahnuť úsporu energie. Obávať sa nemusíte už ani náhlych zmien počasia. Uzavretý clonový systém ochráni dom pred vetrom, dažďom alebo inými nepriaznivými poveternostnými vplyvmi dokonca aj pri otvorených oknách. Typ ISOTRA SCREEN ZIP ECONOMY je určený pre exteriérové aj interiérové zatienenie. Široká škála farebných odtieňov špeciálnej textílie s vysokou odolnosťou proti pôsobeniu vonkajších vplyvov umožňuje výrazne ovplyvniť konečný vzhľad rodinných domov, administratívnych aj technických budov. Systém SCREEN ZIP je schopný v uzavretej polohe čiastočne nahradiť sieť proti hmyzu a zmierniť prienik prachu a alergénov do vnútorných priestorov budov. Zabudovaný motorický pohon zabezpečuje vysoký užívateľský štandard. Prednosti a výhody: Moderný a dizajnový prvok exteriéru aj interiéru budov, minimálny prienik svetla vďaka absolútnemu vypnutiu látky, vysoká odolnosť proti vetru, termoregulačný efekt, ochrana proti hmyzu v uzavretej polohe, farebné vyhotovenie konštrukcie podľa vzorkovníka RAL, cenovo dostupný variant k modelu SCREEN ZIP, motorické ovládanie.

Screenová roleta HRV08-ZIP →

Získajte čo najviac komfortu z vašej zimnej záhrady alebo strešného okna s verandovou roletou HRV08-ZIP. Užite si relax v tieni pod týmto systémom s nadčasovým designom. Veranda HRV08-ZIP umožňuje regulovať prienik slnečného svitu do miestnosti a zamedziť nepríjemne vysokému množstvu svetla aj tepla. Látka je chránená a zvinutá v boxe, ktorý je v úplne zatiahnutej pozícii rolety uzavretý dolným profilom. Box je upevnený na vodiacich lištách. Bezpečná vzdialenosť látky od strechy zimnej záhrady či pergoly je zaistená pomocou vodiacich líšt a lankového pružinového systému, ktorý udržuje látku neustále napnutú. Systém je navrhnutý tak, aby ľahko prekonal akékoľvek menšie tolerancie v usadení konštrukcie strechy. Celý systém je vyrobený z nekorodujúcich materiálov. Veranda HRV08-ZIP je vybavená zipsovým systémom, ktorý zabezpečuje, že látka zostáva náležite napnutá v každej polohe dolného profilu a zabraňuje vykĺznutiu látky z vodiacich líšt. Jednotlivé časti látky sú vždy vybavené zipsom, kedy širšia strana zapadá do plastového zipsového profilu. Ten je umiestnený v hliníkovom vodiacom profile. Prednosti a výhody: Tkanina zostáva dlhšie napnutá vďaka inovatívnemu ZIP systému s kovovou pružinou, kompaktný box prispieva k sofistikovanému vzhľadu rolety, možnosť afinity až 4 kusov roliet (spoločný box do šírky rolety 6 m), variabilita systému (látku možné sťahovať zo strán, zospodu i zhora), možnosť inštalácie do strešných okien z interiéru i exteriéru, vysoká odolnosť proti vetru (až do 140 km/h).

ReflexRol & VizioDron s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1