+421 22 10 25 972
ReflexRol, Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/SCREENOVE ROLETY/SCREENOVÉ ROLETY A CLONY

Screenové rolety a clony Isotra

SCREEN LITE predstavuje „odľahčený variant“ clonovej rolety SCREEN GW. V základnom vyhotovení ponúkame clonovú roletu s možnosťou bočného vedenia lankom alebo vodiacou lištou, ale bez krycieho profilu.Svojím vyhotovením dotvára celkovú atmosféru interiéru a dodáva budovám štýlovo jednoduchý moderný vzhľad.
Tento typ clonových roliet je vhodný pre interiérové aj pre exteriérové použitie. V základnom variante ponúkame clonovú roletu SCREEN LITE s motorickým pohonom, možno však využiť aj možnosti manuálneho ovládania kľukou.
Látky pre tieto moderné clonové rolety ponúkame v niekoľkých alternatívach materiálového zloženia podľa účelu použitia - sklenené vlákno, PVC, polyester, vrátane ponuky látok typu blackout. Vybrané typy materiálov a ich kombinácia zaisťuje výbornú odolnosť proti poveternostným vplyvom.
Clonová roleta SCREEN LITE ponúka vďaka širokej škále látok a vyhotovení vynikajúcu cenovú alternatívu pre interiérové alebo exteriérové použitie a umožňuje regulovať tepelné podmienky v interiéri.

Screenová roleta LITE →

SCREEN LITE predstavuje „odľahčený variant“ clonovej rolety SCREEN GW. V základnom vyhotovení ponúkame clonovú roletu s možnosťou bočného vedenia lankom alebo vodiacou lištou, ale bez krycieho profilu. Svojím vyhotovením dotvára celkovú atmosféru interiéru a dodáva budovám štýlovo jednoduchý moderný vzhľad. Tento typ clonových roliet je vhodný pre interiérové aj pre exteriérové použitie. V základnom variante ponúkame clonovú roletu SCREEN LITE s motorickým pohonom, možno však využiť aj možnosti manuálneho ovládania kľukou. Látky pre tieto moderné clonové rolety ponúkame v niekoľkých alternatívach materiálového zloženia podľa účelu použitia - sklenené vlákno, PVC, polyester, vrátane ponuky látok typu blackout. Vybrané typy materiálov a ich kombinácia zaisťuje výbornú odolnosť proti poveternostným vplyvom. Clonová roleta SCREEN LITE ponúka vďaka širokej škále látok a vyhotovení vynikajúcu cenovú alternatívu pre interiérové alebo exteriérové použitie a umožňuje regulovať tepelné podmienky v interiéri. Prednosti a výhody: Odľahčený variant bez krycieho profilu, cenovo dostupná alternatíva k modelom SCREEN ZIP a SCREEN GW, termoregulačný efekt pre interiérové priestory, zatienenie vnútorných aj vonkajších plôch, bočné vedenie lankom alebo lištou, farebná verzia konštrukcie podľa vzorkovníka RAL (okrem plastových dielov), motorické ovládanie.

Screenová roleta GW →

Clonová roleta SCREEN GW predstavuje moderný prvok zatienenia. Svojim prepracovaným technickým prevedením dotvára nadčasový vzhľad administratívnych budov či rodinných domov. Tento typ clonových roliet je vhodný pre interiérové aj pre exteriérové použitie. V základnom vyhotovení ponúkame clonovú roletu SCREEN GW s krycím profilom a možnosťou bočného vedenia lankom alebo vodiacou lištou. Látky pre tieto moderné clonové rolety ponúkame v niekoľkých alternatívach materiálového zloženia podľa účelu použitia - sklenené vlákno, PVC, polyester, vrátane ponuky látok typu blackout. Vybrané typy materiálov a ich kombinácia zaisťuje výbornú odolnosť proti poveternostným vplyvom. Clonová roleta SCREEN GW ponúka technické, ale veľmi estetické riešenie zatienenia. Prednosti a výhody: Jednoduchý moderný a štýlový vzhľad, zatienenie vnútorných aj vonkajších plôch, alternatívne materiálové zloženie látok, bočné vedenie lankom alebo lištou, farebné vyhotovenie konštrukcie podľa vzorkovníka RAL (okrem plastových dielov), možnosť motorického ovládania.

Screenová roleta na strešné okno SKY →

Clonová roleta ISOTRA SCREEN SKY predstavuje moderný variant zatienenia pre strešné okná. V lete ochráni podkrovie pred prehrievaním, v zime zabráni úniku tepla. Navyše chráni okno pred poškodením poveternostnými vplyvmi, tlmí vonkajší hluk dažďa a zaistí dostatočné súkromie v podkroví. Typ ISOTRA SCREEN ZIP ECONOMY je určený pre exteriérové zatienenie. Vďaka svojmu nezameniteľnému vzhľadu sa stáva neoddeliteľnou súčasťou modernej architektúry a významným dizajnovým prvkom. Clonová látka je zložená zo sklenených vlákien potiahnutých vrstvou PVC, čím je zaistená vysoká odolnosť proti pôsobeniu vonkajších vplyvov ako vietor, zmena teploty alebo vlhkosti. Správnou voľbou tkaniny získate vynikajúcu kontrolu nad svetlom a súčasne zostanete vo vizuálnom kontakte s vonkajším okolím. Stiahnutím rolety nie sú nijako obmedzené funkcie okna. Prednosti a výhody: Efektívna ochrana pred svetelným a tepelným žiarením, ochrana proti poveternostným vplyvom a vonkajšiemu hluku, plná funkčnosť v ktorejkoľvek polohe okenného krídla, široká škála výberu látok s rôznym stupňom priepustnosti svetla.

ReflexRol & VizioDron s.r.o.  

Kaukazská 33
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1