+421 22 10 25 972
ReflexRol, Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/ĎALŠIE/NADOKENNÉ ROLETY

Vonkajšie nadokenné rolety

Predstavujeme Vám nadokenné hliníkové vonkajšie rolety, alebo ľudovo povedané rolety nad okno. Sú zabudovateľné nad okno domu, čím ich nie je vidno. Nadokenné hliníkové rolety sú vhodné a ideálne na pasívne domy, drevostavby, drevodomy, montované domy a nízkoenergetické domy. V tomto prípade je potrebné to zahrnúť už do projektovania domu!!! Horné kvalitné roletové boxy disponujú vysokou izoláciou. Do všetkých typov sú indegrovateľné sieťky proti hmyzu. Prajeme Vám príjemné čítanie o najkvalitnejších hliníkových roletách na trhu.

Vonkajšia Roleta Nadokenná PURO 2 →

Nadokenné rolety ROMA - perfektný vrchný diel pre vaše okná. S PURO 2 vám ROMA ponúka perfektné riešenie pre renováciu a novú výstavbu. Systém je kompletne zostavený v jednej operácii a s každým typom okna tvorí dokonalú jednotku. Tým sa zabráni prievanu a zbytočným stratám tepla, čo je obzvlášť výhodné pre rozpočet na vykurovacie náklady. Polyuretánová pena (PUR) roletového boxu tiež zaisťuje najlepšie hodnoty zvukovej a tepelnej izolácie. PUR je toxikologicky nezávadný, bez zápachu a odolný voči plesniam a hnilobe. Vnútorný plášť je mimoriadne stabilný a odolný a zabraňuje hmyzu alebo hlodavcom zničiť penové telo. Okrem toho môže byť v krabici integrovaná sieťka proti hmyzu - a to aj dodatočne. S PURO 2.K ponúka ROMA tiež riešenie, ktoré bolo vyvinuté špeciálne pre konštrukciu s klinker tehlou a dokonale zapadá do celkového vzhľadu fasády s klinker tehlou. Doplnkový systém vyrobený z tvrdeného penového polyuretánu s vnútornou revíziou a najlepšími hodnotami tepelnej a zvukovej izolácie. Kompletne omietnutá krabica s optimalizovanou výškou krabice. Kvalitné nadokenné rolety PURO sú ideálnym riešením aj pri výmene, rekonštrukcii starých Esslingerových roliet.

Vonkajšia Roleta Nadokenná PURO 2.XR →

Špecialitou nového modulárneho systému PURO 2.XR je externý servisný otvor v dvoch rôznych veľkostiach. Roletový box, ktorý je úplne uzavretá vo vnútri miestnosti, zaručuje optimálne hodnoty tepelnej izolácie. Systém je umiestnený priamo na okne a je kompletne nainštalovaný v jednej operácii. Základné telo rolety je vyrobené z tvrdej polyuretánovej peny (PUR) a prispieva tiež k výnimočnej zvukovej a tepelnej izolácii. PUR je odolný voči hnilobe, plesniam a hnilobe, bez zápachu a fyziologicky nezávadný. Vysoko odolná vnútorná škrupina zabraňuje hmyzu alebo hlodavcom zničiť penové telo. Vďaka multifunkčnosti systému je možné sieťku proti hmyzu kedykoľvek rýchlo a ľahko integrovať alebo dovybaviť. S PURO 2.XRK ponúka ROMA tiež riešenie, ktoré bolo špeciálne vyvinuté pre konštrukciu s klinker tehlou a dokonale zapadá do celkového vzhľadu fasády s klinker tehlou. Kvalitné nadokenné rolety PURO 2.XR sú ideálnym riešením pre všetky pasívne a nízkoenergetické domy.

Vonkajšia Roleta Nadokenná TERMO →

Obzvlášť vhodný na renováciu a renováciu budov so starými oknami a starými roletovými systémami. TERMO.F sa používa spolu s novým oknom v existujúcej roletovej krabici bez ďalších prác na murive. S TERMO.R ponúka spoločnosť ROMA tiež riešenie pre dodatočné vybavenie bez zmeny existujúcich okien alebo muriva. Vybavenie sieťkou proti hmyzu (iba TERMO.F), motorovým pohonom s diaľkovým ovládaním alebo inteligentnej domácnosti je možné realizovať bez problémov. Využite výhody vynikajúcich tepelnoizolačných hodnôt výrobkov TERMO a nechajte svoje náklady na vykurovanie u seba.

ReflexRol & VizioDron s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1