+421 22 10 25 972
ReflexRol, Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/ŽALÚZIE/VONKAJŠIE BEZPEČNOSTNÉ ŽALÚZIE TITAN 90

Vonkajšie bezpečnostné žalúzie Isotra TITAN 90

Absolútna špička medzi vonkajšími žalúziami. Reťazová žalúzia Titan je exteriérová žalúzia s bezpečnostnými prvkami, ktorá chráni objekt pred násilným vniknutím. Celý jej systém vrátane tvaru lamely bol novo vyvinutý vlastným vývojovým oddelením spoločnosti Isotra. Všetky ovládacie a bezpečnostné prvky sú skryté vo vodiacich lištách (nie sú voľne prístupné), čo znamená, že v spustenom a uzavretom stave nie je možné s žalúzií zvonku manipulovať.

Nový, špeciálny tvar lamely zaistí, že v uzavretom stave sa lamely do seba uzamknú, a to úplne bez medzier, takže nie je možné z vonku lamely ručne otvoriť a vniknúť do objektu.

Tento typ žalúzie je ovládaný iba motoricky. Pokiaľ pri schádzaní žalúzie narazí žalúzie na prekážku, celý systém sa zablokuje a po odstránení prekážky zostáva paket lamiel stáť v mieste prekážky (nedôjde k samovoľnému pádu dole) a súčasne nie je možné s paketom ručne manipulovať smerom nahor.

Exteriérová tieniaca technika vytvára optimálne prostredie z pohľadu svetelných a tepelných podmienok a je významnou súčasťou stavby z hľadiska úspory energie. V tradičnom poňatí plní exteriérové ​​žalúzie tieniaci a bezpečnostnú funkciu, v netradičnom poňatí sú architektonickým prvkom administratívnych budov a šperkom rodinných domov.

Bezpečnostné žalúzie TITAN 90 →

Vonkajšie žalúzie TITAN 90 sú bezpečnostný prvok na Vašom okne a chráni pred násilným vniknutím. Sú vhodné na všetky typy budov, kde je potreba zvýšiť bezpečie interiérových priestorov..

ReflexRol & VizioDron s.r.o.  

Kaukazská 33
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1