+421 22 10 25 972
ReflexRol, Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/ĎALŠIE/SCREENOVÉ ROLETY/CLONY SCREEN ZIP

Screenové rolety a clony - Screen Zip

Screenové rolety dodávajú budovám nadčasový moderný vzhľad. Technické tkaniny určené pre tieto systémy zaisťujú maximálnu ochranu proti slnečnému žiareniu, prieniku tepla, a zároveň zabezpečujú optimálnu úroveň prirodzeného svetla v interiéri. Vďaka svojmu materiálovému zloženiu - sklené vlákno, PVC, polyester - sú odolné voči poveternostným vplyvom a preto sú vhodné ako pre interiérové použitie, tak hlavne pre exteriérové použitie.

Hlavnou prednosťou screenových roliet je ich čiastočná svetelná priepustnosť a variabilita. Tento typ roliet prináša tieň bez straty výhľadu do exteriéru, zároveň však sťažuje pohľad zvonku do interiérov a zachováva tak súkromie. Screenové rolety vytvárajú v interiéri optimálne tepelné podmienky a sú vynikajúcim doplnkom konceptu pasívnych stavieb.

Screenová roleta zipSCREEN.2 →

Predokenné textilné screenové rolety nemeckého výrobcu ROMA - moderná dizajnová ochrana pred slnkom. Odolnosť proti vetru viac ako 100km/h, 110km/h a dokonca do 120km/h. Ich pripevnením pred okno zaisťujú predokenné textilné screenové ROMA zaistenie optimálnej klimatizácie vašich miestností bez toho, aby skryli vonkajší svet. A nielen pre bežné okná: Predokenná textilná screenová clona/roleta najnovšej generácie - ROMA zipSCREEN.2 - ponúka tiež elegantné a dobre premyslené riešenie pre veľké plochy okien a dokonca aj celosklenené rohy, bez rohových stĺpikov. Predokenné textilné screenové clony/rolety ROMA sú rýchlo a presne namontované pred okno a odrážajú slnečné žiarenie až o 70%. Použitie oválneho, štvorcového s led osvetlením alebo zaomietacieho boxu umožňuje napríklad kombináciu okien s textilnými screenovými roletami a podčiarkuje tak architektonické riešenie vášho domu. Všetky textilné screenové rolety ROMA sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré po inštalácii ľahko odolávajú silnému vetru. Veľký výber farieb ponúka aj možnosť ich prispôsobenia vašim želaniam.

zipSCREEN PURO 2.XR-zip

Nadokenné textilné rolety zipSCREEN nemeckého výrobcu ROMA - efektívna, priehľadná ochrana pred slnkom. Odolnosť proti vetru viac ako 100km/h, 110km/h a dokonca do 120km/h. Nadokenné textilné rolety zipSCREEN ROMA sú najnovšou generáciou textilnej slnečnej ochrany. Ako vysoko účinná ochrana pred slnečným žiarením pred oknom poskytujú zatienenie po stlačení tlačítka a stále poskytujú priehľadný výhľad von. Na okne sú namontované textilné rolety zipSCREEN od spoločnosti ROMA, ktoré sú spolu s ním zabudované do otvoru. Toto premení vaše okná a textilné rolety zipSCREEN ROMA na jeden celok, čo znamená, že neskôr zmiznú vo fasáde prakticky neviditeľné. Všetky textilné screen výrobky ROMA ponúkajú fascinujúce možnosti pre dizajn a použitie. Či už priehľadné, priesvitné alebo nepriehľadné - všetko je možné. Rôzne typy látok a množstvo farieb vám dáva slobodu dizajnu do najmenších detailov.

Screenová roleta zipSCREEN.2 rohová zostava →

Predokenné textilné screenové rolety nemeckého výrobcu ROMA KG - moderná dizajnová ochrana pred slnkom. Teraz aj v rohovom prevední. Odolnosť proti vetru viac ako 100km/h, 110km/h a dokonca do 120km/h. Ich pripevnením pred okno zaisťujú predokenné textilné screenové ROMA KG zaistenie optimálnej klimatizácie vašich miestností bez toho, aby skryli vonkajší svet. A nielen pre bežné okná: Predokenná textilná screenová clona/roleta najnovšej generácie - ROMA KG zipSCREEN.2 - ponúka tiež elegantné a dobre premyslené riešenie pre veľké plochy okien a dokonca aj celosklenené rohy, bez rohových stĺpikov. Predokenné textilné screenové clony/rolety ROMA sú rýchlo a presne namontované pred okno a odrážajú slnečné žiarenie až o 70%. Použitie oválneho, štvorcového s led osvetlením alebo zaomietacieho boxu umožňuje napríklad kombináciu okien s textilnými screenovými roletami a podčiarkuje tak architektonické riešenie vášho domu. Všetky textilné screenové rolety ROMA sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré po inštalácii ľahko odolávajú silnému vetru. Veľký výber farieb ponúka aj možnosť ich prispôsobenia vašim želaniam.

ReflexRol & VizioDron s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1