+421 22 10 25 972
ReflexRol/Markízy/KAZETOVÉ MARKÍZY VÝSUVNÉ

Kazetové Markízy, Výsuvné

Vylepšené výsuvné markízy opatrené kazetou. Pridanou hodnotou je ochrana poťahu pred vplyvmi počasia a vyššia estetika vďaka skrytým funkčným prvkom markíz.

Kazetová Markíza, Výsuvná Markíza ARESBOX →

Celohliníková markíza Aresbox sa odlišuje od ostatných markíz v našom portfóliu. Je treba upozorniť na mezderu medzi kazetou a stenou a to vďaka kotviacím konzolám a zaujímavo riešenými bočnicami markízy. Markíza umožňuje dosiahnúť velkých rozmerov. ARESBOX je výborný pomer kvality a ceny.

Kazetová Markíza, Výsuvná Markíza FENG →

Kruhový tvar, ktorý chýbal - Okrúhly tvar, ktorý sa prispôsobuje všetkým architektonickým kontextom, možnosť pokrytia veľkých plôch, integrácia s LED svetlami robia Feng novým dizajnovým objektom vo svete markízy. Niečo, čo sa ešte nikdy nevidelo, perfektný tvar.

Kazetová Markíza, Výsuvná Markíza SHAN →

SHAN v roku 2010 získal cenu Red Dot Design Awards, je to míľnik v kazetovom dizajne markíz. SHAN svojimi tvarmi skvele zapadá do obrysov modernej budovy. V Shane je nekompromisný výkon svojím dizajnom a konštrukčnými vlastnosťami.

Kazetová Markíza, Výsuvná Markíza DAKOTA →

Markíza DAKOTA so svojím kubistickým čiže štvorcovým dizajnom, zaručuje harmonický vzhľad fasády domu. Uzatvorený kazetový systém zaisťuje, že tkanina je úplne chránená, a to aj na miestach vystavených dažďu alebo vetru. Ochrana pred slnkom vo dne a ochrana proti poveternostným vplyvom v noci. Markízu DAKOTA je možné doplniť osvetlením integrovaným do spodnej časti profilu alebo ďalším doplnkovým vybavením (napr.: teplomety).

Kazetová Markíza, Výsuvná Markíza OLIVIA →

Markíza OLIVIA patrí medzi luxusné modely kazetových markíz v celoeurópskom meradle. Technologicky prepracovaný výrobok splňuje aj ty najnáročnejšie požiadavky zákazníkov na luxus, pohodlie a dokonalú funkčnosť v spojení s dlhoročnou životnosťou. Vďaka dĺžke výsuvu 4 metre je ideálna pre zatienenie veľkých terás. Originálnym doplnkom markíz OLIVIA je elektricky ovládaný spúšťací čiže výsuvný volán. K markízam je možné pridať osvetlenie integrované do spodnej časti profilu alebo ďalšie doplnkové vybavenie (napr.: teplomety). Markízy je možné spojiť až do celkovej šírky 12 m (2 ks markíz).

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  google+ 

 

Staňte sa našim
obchodným partnerom

Ak sa chcete stať našim obchodným partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
bg1