+421 22 10 25 972
ReflexRol/Pergoly/ZASTREŠENIE A PRESTREŠENIE TERASY

ZASTREŠENIE A PRESTREŠENIE TERASY SKLOM, HLINÍKOVÉ PRÍSTREŠKY

V dnešnej dobe sú pergoly ako prekrytie terasy veľmi vyhľadávané a uplatňované a okrem svojich funkcií sú aj krásnym doplnkom na terasách. Pergola s bezpečnostným sklom alebo polykarbonátom má využitie či už pri snehu, daždi a je nenáročná na údržbu.

Zastrešenie Terasy, Prestrešenie GARDEN L →

Najpredávanejšie pergoly GARDEN L s polykarbonátom alebo sklom Najpopulárnejšie pergoly GARDEN L sú najobľúbenejšou variantou pergol s pevnou strechou. Strechu tejto rady pergol môže tvoriť 16 mm komôrkový polykarbonát, ale i 8 mm bezpečnostné sklo Connex. Konštrukcia je tvorená hliníkovými profilmi s práškovou povrchovou úpravou. Pergola sa štandardne dodáva so sklonom 8° (klesanie 14 cm na meter), ale za príplatok je možno zvoliť sklon od 5°do 15°. Stojky v prednej časti sú z profilu 110 x 110 a majú štandardnú dĺžku 2.400 mm.

Zastrešenie Terasy, Prestrešenie GARDEN E →

Robustné pergoly GARDEN E s polykarbonátom alebo sklom Robustné pergoly rady GARDEN E sú vhodnou variantou pre projekty, kde je požiadavok na čo najmenší počet stĺpov v prednej časti pergoly. Rovnako ako u predchádzajúceho typu strechy tejto rady pergol môže tvoriť 16 mm komôrkový polykarbonát, ale i 8 mm bezpečnostné sklo Connex. Konštrukcia je tvorená hliníkovými profilmi s práškovou povrchovou úpravou. Pergola sa štandardne dodáva so sklonom 8° (klesanie 14 cm na meter), ale za príplatok je možno zvoliť sklon od 5°do 15°. Stojiny v prednej časti sú z profilu 110x110 a majú štandardnú dĺžku 2400 mm. Táto pergola dovoľuje použiť menší počet stĺpov vďaka väčšiemu prednému odkvapu s vystužením.

Zastrešenie Terasy, Prestrešenie GARDEN S →

Unikátne hliníkové pergoly GARDEN S Pergola Superior je unikátna pergola nemeckého výrobcu. Ide o naozaj robustný systém, vďaka ktorému sa dá dosiahnuť obrovských rozmerov s použitím len 2 predných stojok a to s variantou polykarbonát, ale i sklo. Ako u všetkých pevných pergol strechu môže tvoriť 16 mm komôrkový polykarbonát, ale i 8 mm a 10 mm bezpečnostné sklo Connex. Konštrukcia je tvorená vystuženými masívnymi hliníkovými profilmi s práškovou povrchovou úpravou. Pergola sa štandardne dodáva so sklonom 8° (klesanie 14 cm na meter), ale za príplatok je možno zvoliť sklon 5° do 15°. Stojky v prednej časti sú z profilu 150x220 a majú štandardnú dĺžku 2500 mm.

Zimná Záhrada GARDEN R →

Záhrada ako súčasť domu? Navrhnutá tak, aby splnila všetky Vaše požiadavky. Tento typ umožňuje variabilné spôsoby otvárania. Vašu záhradu budete mať na dlani.

Zastrešenie Terasy, Prestrešenie Terasy ERHARDT T100, T150 →

Všetko Made in GERMANY. Nová možnosť relaxácie vo Vašom dome. Zastrešenie je rýchly a elegantný spôsob, ako rozšíriť a zútulniť priestor vo Vašom dome pre vonkajšie posedenie. Zastrešená terasa sa stane novým miestom lákajúcim na posedenie po väčšiu časť roka, bez toho, aby ste museli robiť náročné stavebné úpravy domu alebo pozemku. Budete ju môcť využívať od jari až do jesene aj napriek nepriazni počasia. Stalo sa vám, že ste plánovali oslavu a v deň "D" začalo pršať? Teraz už si môžete povedať "nevadí, mám zastrešenie" a keď začne ešte svietiť slniečko, vytiahnete markízu, ktorá celú terasu v horúcich letných dňoch zatieni, a vaše plány nič nepreruší. A keď sa vám oslava pretiahne až do nočných hodín, zapnete svetelnú rampu a infra kúrenie. Nie je to paráda? Zastrešte si terasu, zavolajte priateľov a hneď niečo oslávte.

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  
Bezplatné PARKOVANIE: 
parkovať môžete na našich vyhradených parkovacích miestach, alebo pred hotelom Viktor.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
20190904_153954bg1