+421 22 10 25 972
ReflexRol, Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/Pergoly/PRÍSTREŠKY PRE AUTÁ

Hliníkové prístrešky pre autá

Chcete štýlovo ochrániť vaše auto a nemáte garáž? Potom je tu ideálne riešenie, ktoré je moderné a bezúdržbové - prístrešok pre auto. Dodávame len kvalitné hliníkové pergoly pre autá.

Pergola pre auto je neoddeliteľnou súčasťou každého domu, ktorý nemá vlastnú garáž. Hliníkový prístrešok pre auto, ktorý nepotrebuje žiadnu údržbu, máte ho na celý život a váš pojazdný miláčik bude chránený proti vonkajším vplyvom počasia. 

Bezúdržbový hliníkový autoprístrešok Carport ARTOSI→

Hliníkový prístrešok pre autá CARPORT ARTOSI je nadčasový prístrešok s inovatívnym dizajnom vyvinutý s dôrazom na presnosť, kvalitu spracovania a možnosť individuálnych úprav, ktorý zaistí ochranu vášho vozidla voči nepriaznivým vplyvom počasia. Hliníková konštrukcia, ktorá je totožná s konštrukciou bioklimatickej pergoly ARTOSI, je doplnená o nosný trapézový plech (RAL 9006) alebo polykarbonát. CARPORT ARTOSI má integrovaný odvod vody vo vnútri konštrukcie bez nutnosti ďalších úprav, s možnosťou voliteľného LED osvetlenia umiestneného po celom obvode, ovládaného čidlom pohybu alebo pomocou technológie IO. Prístrešok je možné dodať aj v prevedení bez strechy Roofless (len stojky a obvodový rám). Prístrešok pre autá je vyrábaný s vysokou presnosťou a montáž je tak jednoduchá a rýchla. Zvoliť si môžete prevedenie samostatne stojace alebo kotvené do steny. Prístrešok ARTOSI ponúkame v dvanástich základných farbách konštrukcie zhodných so štandardnými farbami pergoly ARTOSI, kedy strecha môže byť z pozinkovaného trapézového plechu alebo polykarbonátu s tromi farbami. Maximálna nosnosť je 150 kg/m2 garantujeme odolnosť proti vetru až 120 km/ha odvod vody 50 l/m2h. Štandardná záruka je 5 rokov na konštrukciu, 2 roky na LED osvetlenie.

ReflexRol & VizioDron s.r.o.  

Kaukazská 33
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1