+421 22 10 25 972
ReflexRol/ROLETY/NADOKENNÉ ROLETY

Vonkajšie nadokenné rolety

Model Stakusit je vhodný pre novostavby, kedy sa po omietnutí stáva takmer neviditeľným. Ponúkame tiež predokenné rolety, ktoré sú vhodné do prekladov. Klasické predokenné rolety, ktoré je možné použiť do hotových stavieb, sú zastúpené modely Vivera a Admira. Model Vivera možno doplniť o integrovanú sieť proti hmyzu.

Všetky modely vonkajších roliet ponúka kvalitné zatienenie, termoreguláciu, zníženie hluku a zvýšenú ochranu pred zlými poveternostnými podmienkami. Sú dostupné v rôznych farebných odtieňoch.

Vonkajšie rolety do prekladov HELUZ →

Exteriérové žalúzie a rolety do HELUZ nosných prekladov sú technologicky vyspelé vonkajšie okenné žalúzie a rolety v oblasti exteriérovej tieniacej techniky, ktorá je vhodná na zatienenie rodinných domov. Variabilita montáže, moderný až technický dizajn a dokonalé zatienenie tvoria z vonkajšej okenné žalúzii a rolety unikátny tieniaci prvok pre všetky typy rodinných domov. Ak chcete mať tieniacu techniku vyriešenú elegantne a účinne už vo fáze hrubej stavby, potom využite špeciálne nosné roletové preklady Heluz. Tieto nosné preklady vám umožní ľahkú a rýchlu montáž vonkajších roliet.

ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  
Bezplatné PARKOVANIE: 
PARKOVAŤ môžete na našich vyhradených parkovacích miestach, alebo pred hotelom Viktor.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1