+421 22 10 25 972
ReflexRol s.r.o., Pergoly, Žalúzie, Rolety, Markízy, Prístrešky, Brány/ŽALÚZIE/NADOKENNÉ ŽALÚZIE/Žalúzie do HELUZ Nosných Prekladov

Vonkajšie Žalúzie do Nosných Prekladov HELUZ →

O produkte

Kvalitné exteriérové žalúzie do nosných prekladov HELUZ a rolety do HELUZ nosných prekladov sú technologicky vyspelé vonkajšie okenné žalúzie a rolety v oblasti exteriérovej tieniacej techniky, ktorá je vhodná na zatienenie rodinných domov. Variabilita montáže, moderný až technický dizajn a dokonalé zatienenie tvoria z vonkajšej okenné žalúzii a rolety unikátny tieniaci prvok pre všetky typy rodinných domov. Zníženie tepelných strát, jednoduchá inštalácia a vysoký stupeň zatienenia, to sú hlavné prednosti kvalitných vonkajších žalúzií a roliet. Spomínané výhody exteriérové tieniacej techniky možno posilniť inštaláciou rolety do prekladu Heluz, ktorý je nosný a tvorí schránku pre vonkajšie rolety a žalúzie. Priestor s roletou je chránený proti nečistotám hustými kefkami, údržba sa potom vykonáva odnímateľnou revízne klapkou. Rolety do prekladu Heluz sú určené pre novostavby, vďaka schránke umiestnenej v preklade môžete montáž prevádzať v priebehu alebo až po úplnom dokončení stavby. Kvalitná exteriérová tieniaca technika vytvára optimálne prostredie z pohľadu svetelných a tepelných podmienok a je významnou súčasťou stavby z hľadiska úspory energie. V tradičnom poňatí plnia exteriérové ​​žalúzie a rolety tieniacu a bezpečnostnú funkciu, v netradičnom poňatí sú architektonickým prvkom administratívnych budov a šperkom rodinných domov.

Výhody


Ochrana pred slnkomOchrana pred slnkomOchrana pred UVOchrana pred UVOchrana súkromiaOchrana súkromiaÚspora energieÚspora energieOchrana zdraviaOchrana zdraviaAko prebieha zaslanie dopytu?

 • 1 Prijatie

  Prijatie žiadosti na vypracovanie cenovej ponuky, prípadné kontaktovanie zákazníka za účelom upresnenia objednávky.

 • 2 Ponuka

  Spracujeme a zašleme cenovú ponuku.

 • 3 Kontaktovanie

  Kontaktovanie zákazníka, či bola doručená cenová ponuka s možnosťou vysvetlenia obsahu cenovej ponuky.

 • 4 Zameranie

  V prípade odsúhlasenia - dohodnutie termínu zamerania výrobkov.

 • 5 Výroba, montáž

  Po prijatí objednávky nasleduje komunikácia ohľadne výroby a termínu plánovania montáže.


ReflexRol s.r.o.  

Kremnická 26, budova ACK1
851 01 Bratislava, Slovakia
+421 22 10 25 972info@reflexrol.sk

facebook  youtube  

Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky, alebo mailom vopred. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Staňte sa našim
MONTÁŽNYM PARTNEROM

Ak sa chcete stať našim montážnym partnerom, dajte nám o sebe vedieť pomocou nášho formulára.

Dajte nám o sebe vedieť
zaluzie_pergoly_rolety_4zaluzie_pergoly_rolety_320190904_153954bg1